Zawodnicy Mayday Lublin Team są po pierwszym obozie przygotowawczym, który odbył się w Suścu. Kolarze wykonali plan treningowy w 100%, budując wytrzymałość i siłę.

Następnym obozem będzie wyjazd do Włoch 2 marca na 10 dniowe “łykanie kilometrów” następnie po tygodniu przerwy wyruszą na kolejny obóz do Borowic przed pierwszym wyścigiem w Sobótce. Klub chcę się w tym roku skupić na docelowych imprezach jakimi są Mistrzostwa Polski i etapowy wyścig w Kluczborku w kat junior młodszy.

“Uważam że Mikołaj Gutek ( najlepszy młodzik w Polsce w roku 2010) jak również Piotr Kozak ( 7 na GMP) i Grzeogorz Małek w kat junior mogą sprawić miłą niespodziankę na najważniejsych imprezach, w tym sezonie zawodnicy odbedą 3 zgrupowania w tym jedno we Włoszech, myślę że powinno to zaprocentować na wyścigach i powinien być to nasz kluczowy sezon” – Konrad Krawczyk .

Zapraszamy do obejrzenia galerii ze zgrupowania na stronie www.maydayteam.pl

Zawodnicy Mayday Lublin Team są po pierwszym obozie przygotowawczym który odbył się w Suścu ,zawodnicy wykonali plan treningowy w 110% budując wytrzymałość i siłę. Następnym obozem będzie wyjazd do Włoch 2 marca na 10 dniowe “łykanie kilometrów” następnie po tygodniu przerwy wyruszą na kolejny obóz do Borowic przed pierwszym wyścigiem w Sobótce. Klub chcę się w tym roku skupić na docelowych imprezach jakimi są Mistrzostwa Polski i etapowy wyścig w Kluczborgu w kat junior młodszy. Uważam że Mikołaj Gutek ( najlepszy młodzik w Polsce w roku 2010) jak również Piotr Kozak ( 7 na GMP) i Grzeogorz Małek w kat junior mogą sprawić miłą niespodziankę na najważniejsych imprezach, w tym sezonie zawodnicy odbedą 3 zgrupowania w tym jedno we Włoszech, myślę że powinno to zaprocentować na wyścigach i powinien być to nasz kluczowy sezon – Konrad Krawczyk . Zapraszamy do obejrzenia galerii ze zgrupowania na stronie www.maydayteam.pl