Czterech Polaków rywalizowało w ten weekend we francuskich wyścigach amatorskich. Grzegorz Kwiatkowski, Adrian Kurek, Zbigniew Gucwa (wszyscy Albi VS) oraz Tomasz Olejnik (USSA Pavilly Barentin).

Wczoraj trójka naszych kolarzy (bez Zbigniewa Gucwy) rywalizowała w wyścigu La Tramontane, który wygrał Christophe Goutille (Martigues Sport Cyclisme). Najlepiej z Polaków zaprezentował się ten najstarszy Grzegorz Kwiatkowski, który zajął 13 pozycję. Bydgoszczanin, Tomasz Olejnik zajął 27 pozycję. Najmłodszy z naszych kolarzy Adrian Kurek zajął 42 lokatę.

Dziś w wyścigu Ronde du Canigou, startowało już czterech kolarzy z Polski, gdyż do rywalizacji przystąpił Zbigniew Gucwa, który pierwsze wyścigi z pewnością traktuje treningowo z powodu przebytej w grudniu operacji podudzia.

Wygrał Litwin, Evaldas Siskevicius (V.C. La Pomme Marseille). Jedynym z Polaków, który ukończył dzisiejszą rywalizację był Adrian Kurek, który metę przekroczył na 49 pozycji.

Wyniki La Tramontane:

1 GOUTILLE Christophe Martigues S.C. les 125,3 km 3:11:03 (moy. 39,351 km/h)

2 NAVARDAUSKAS Ramunas V.C. La Pomme Marseille 3:11:38 0:00:35

3 DÉRANGÈRE Jérémie SCO Dijon Team Lapierre 3:11:38 0:00:35

4 GUAY Julien C.C. Nogent sur Oise 3:11:38 0:00:35

5 CAUQUIL Yohan Martigues S.C. 3:11:38 0:00:35

6 LAURENT Christophe V.C. Vaulx en Velin – Team Vulco 3:12:04 0:01:01

7 DELAROZIERE Mathieu V.C. La Pomme Marseille 3:12:04 0:01:01

8 CHEDHOMME Morgan C.C. Nogent sur Oise 3:12:04 0:01:01

9 BONNET Guillaume V.C. Vaulx en Velin – Team Vulco 3:12:04 0:01:01

10 BODIOT Alexis C.C. Nogent sur Oise 3:12:04 0:01:01

11 LEBEAU Fabien C.C. Villeneuve St Germain 3:12:04 0:01:01

12 POMPANON Rémi SCO Dijon Team Lapierre 3:12:04 0:01:01

13 KWIATKOWSKI Grzegorz Albi Vélo Sport 3:12:04 0:01:01

14 SISKEVICIUS Evaldas V.C. La Pomme Marseille 3:12:04 0:01:01

15 MAASING Sander C.C. Etupes – Le Doubs 3:12:04 0:01:01

16 PENVEN Clément C.C. Nogent sur Oise 3:12:04 0:01:01

17 BONNET Nicolas V.C. Vaulx en Velin – Team Vulco 3:12:04 0:01:01

18 TARRIDE Grégoire V.C. La Pomme Marseille 3:12:04 0:01:01

19 SONNERY Blaise Creusot Cyclisme 3:12:04 0:01:01

20 ARTHAUD Guillaume V.C. Caladois 3:12:04 0:01:01

21 AUBERT Stevens Vélo Sport Hyérois 3:12:04 0:01:01

22 GREDY Sébastien C.C. Etupes – Le Doubs 3:12:04 0:01:01

23 CONVERSET Matthieu A.V.C. Aix en Provence 3:12:04 0:01:01

24 BOUTEILLE Thomas C.C. Etupes – Le Doubs 3:12:16 0:01:13

25 BRUN Frédéric V.C. Vaulx en Velin – Team Vulco 3:12:16 0:01:13

26 FOULDRIN Antoine C.C. Villeneuve St Germain 3:12:16 0:01:13

27 OLEJNIK Tomasz U.S. Ste Austreberthe P.B. 3:12:16 0:01:13

28 ROUAT Geoffrey C.C. Villeneuve St Germain 3:12:24 0:01:21

29 BOIRE Sébastien SCO Dijon Team Lapierre 3:12:52 0:01:49

30 SIMON Mathieu C.C. Nogent sur Oise 3:12:52 0:01:49

31 FUMEAUX Jonathan C.C. Etupes – Le Doubs 3:12:52 0:01:49

32 GEORGES Sylvain Creusot Cyclisme 3:12:59 0:01:56

33 ALBARET Damien Martigues S.C. 3:12:59 0:01:56

34 LE BELLEC Gaël Pôle Espoirs Saint Brieuc 3:14:01 0:02:58

35 BOURLOT Pierre V.C. Vaulx en Velin – Team Vulco 3:14:19 0:03:16

36 MOREL Nicolas A.V.C. Aix en Provence 3:14:19 0:03:16

37 MAS Clément C.C. Villeneuve St Germain 3:14:19 0:03:16

38 DENONFOUX Laurent A.V.C. Aix en Provence 3:14:19 0:03:16

39 COMBALIE Rémi Albi Vélo Sport 3:14:19 0:03:16

40 ZANGERLE JOEL SCO Dijon Team Lapierre 3:14:19 0:03:16

41 FABIO Jérémy S.C. Nice 3:14:19 0:03:16

42 KUREK Adrian Albi Vélo Sport 3:14:19 0:03:16

43 VASSEUR Ludovic E.C. Raismes Petite-Forêt 3:14:19 0:03:16

44 BURCCI Franck Creusot Cyclisme 3:14:19 0:03:16

45 BOURDILLAT Nicolas Creusot Cyclisme 3:14:19 0:03:16

46 LIGTHART Pim A.V.C. Aix en Provence 3:14:19 0:03:16

47 SANLAVILLE Pierre Yves V.C. Vaulx en Velin – Team Vulco 3:15:52 0:04:49

48 LUGTEN Jelle A.V.C. Aix en Provence 3:16:48 0:05:45

Wyniki Ronde du Canigou:

1 SISKEVICIUS Evaldas V.C. La Pomme Marseille 3:37:31

2 BRUNEL Jonathan V.C. La Pomme Marseille 3:37:31 0:00:00

3 NAVARDAUSKAS Ramunas V.C. La Pomme Marseille 3:37:31 0:00:00

4 JEANNIN Mickaël C.C. Etupes – Le Doubs 3:38:35 0:01:04

5 BOUTEILLE Thomas C.C. Etupes – Le Doubs 3:38:35 0:01:04

6 LIGTHART Pim A.V.C. Aix en Provence 3:38:35 0:01:04

7 VAUBOURZEIX Thomas V.C. La Pomme Marseille 3:38:40 0:01:09

8 DESNIOU Mathieu St Cyr Tours 37 Cyclisme 3:38:51 0:01:20

9 BONNET Guillaume V.C. Vaulx en Velin – Team Vulco 3:38:55 0:01:24

10 SCHMIDT Fabien Pôle Espoirs Saint Brieuc 3:39:43 0:02:12

11 DELAROZIERE Mathieu V.C. La Pomme Marseille 3:40:09 0:02:38

12 GOUGEARD Florent U.S. Ste Austreberthe P.B. 3:40:09 0:02:38

13 DEMARE Arnaud Sélection France Espoirs 3:40:09 0:02:38

14 BOIRE Sébastien SCO Dijon Team Lapierre 3:40:09 0:02:38

15 LE MONTAGNER Benjamin Pôle Espoirs Saint Brieuc 3:40:09 0:02:38

16 BRENTERCH Erwan A.V.C. Aix en Provence 3:40:09 0:02:38

17 ROUAT Geoffrey C.C. Villeneuve St Germain 3:40:09 0:02:38

18 LUGTEN Jelle A.V.C. Aix en Provence 3:40:09 0:02:38

19 DESRIAC Loïc Sélection France Espoirs 3:40:09 0:02:38

20 MARTINEZ Yannick Sélection France Espoirs 3:40:09 0:02:38

21 SOUPE Geoffrey Sélection France Espoirs 3:40:09 0:02:38

22 TARRIDE Grégoire V.C. La Pomme Marseille 3:40:09 0:02:38

23 COURTEILLE Arnaud Sélection France Espoirs 3:40:09 0:02:38

24 COULON Alexis Sélection France Espoirs 3:40:09 0:02:38

25 CAUQUIL Yohan Martigues S.C. 3:40:09 0:02:38

26 LAURENT Christophe V.C. Vaulx en Velin – Team Vulco 3:40:09 0:02:38

27 DASSONVILLE Ffavient C.C. Nogent sur Oise 3:40:09 0:02:38

28 DÉRANGÈRE Jérémie SCO Dijon Team Lapierre 3:40:09 0:02:38

29 PENVEN Clément C.C. Nogent sur Oise 3:40:09 0:02:38

30 SIMON Mathieu C.C. Nogent sur Oise 3:41:59 0:04:28

31 DUVAL Julien U.S. Ste Austreberthe P.B. 3:41:59 0:04:28

32 LE HYARIC Steven C.C. Nogent sur Oise 3:41:59 0:04:28

33 MAS Clément C.C. Villeneuve St Germain 3:41:59 0:04:28

34 GRATIOT Alexandre C.C. Nogent sur Oise 3:41:59 0:04:28

35 FOULDRIN Antoine C.C. Villeneuve St Germain 3:41:59 0:04:28

36 CALVEZ Nicolas V.C. Vaulx en Velin – Team Vulco 3:41:59 0:04:28

37 DAVID Nicolas Sélection France Espoirs 3:41:59 0:04:28

38 DAUGA Vincent Sélection France Espoirs 3:41:59 0:04:28

39 PEREZ Anthony Albi Vélo Sport 3:41:59 0:04:28

40 GUILLEMOIS Romain Sélection France Espoirs 3:41:59 0:04:28

41 ELISSONDE Kenny C.C. Etupes – Le Doubs 3:41:59 0:04:28

42 FRAISSE Matthias Albi Vélo Sport 3:41:59 0:04:28

43 ROQUES Maximilien Martigues S.C. 3:41:59 0:04:28

44 LAPEYRIE Thomas C.C. Etupes – Le Doubs 3:41:59 0:04:28

45 LEGUEVAQUE Régis Albi Vélo Sport 3:41:59 0:04:28

46 REBECCHI Sébastien Charvieu Chavagneux C. 3:41:59 0:04:28

47 MALLET Tony C.C. Villeneuve St Germain 3:41:59 0:04:28

48 FERRAND PREVOST Evan C.C. Etupes – Le Doubs 3:41:59 0:04:28

49 KUREK Adrian Albi Vélo Sport 3:41:59 0:04:28

50 GEORGES Sylvain Creusot Cyclisme 3:41:59 0:04:28

51 POMMIER Lilian St Cyr Tours 37 Cyclisme 3:41:59 0:04:28

52 FINOT Frédéric Creusot Cyclisme 3:41:59 0:04:28

53 SONNERY Blaise Creusot Cyclisme 3:41:59 0:04:28

54 CARRE Jean Simon U.S. Ste Austreberthe P.B. 3:41:59 0:04:28

55 RICORDEL Yannick Albi Vélo Sport 3:41:59 0:04:28

56 LEFRANÇOIS Olivier U.V. Aube 3:41:59 0:04:28

57 CANARD Vincent V.C. Caladois 3:41:59 0:04:28

58 PICHOT Géoffrey U.S. Ste Austreberthe P.B. 3:41:59 0:04:28

59 NICOLAS Julien Martigues S.C. 3:41:59 0:04:28

60 ROUX Didier Martigues S.C. 3:41:59 0:04:28

61 BOURLOT Pierre V.C. Vaulx en Velin – Team Vulco 3:41:59 0:04:28

62 SANLAVILLE Pierre Yves V.C. Vaulx en Velin – Team Vulco 3:41:59 0:04:28

63 DAMUSEAU Thomas Sélection France Espoirs 3:41:59 0:04:28

64 CESSOT Jonathan SCO Dijon Team Lapierre 3:41:59 0:04:28

65 LEFIEF Alexandre SCO Dijon Team Lapierre 3:41:59 0:04:28

66 PERRICHON Pierre Luc SCO Dijon Team Lapierre 3:41:59 0:04:28

67 HARTMANN Nicolas V.C. Caladois 3:41:59 0:04:28

68 TUROQUE Guillaume Revel Sprinter Club 3:41:59 0:04:28

69 VERINI Raphaël Vélo Sport Hyérois 3:41:59 0:04:28

70 MAURIN Jean-Marc V.C. La Pomme Marseille 3:41:59 0:04:28

71 TROUCHE Benjamin CA Castelsarrasin Tarn et Garonne 3:41:59 0:04:28

72 CHOULET Edouard C.C. Etupes – Le Doubs 3:41:59 0:04:28

73 DENONFOUX Laurent A.V.C. Aix en Provence 3:41:59 0:04:28

74 MOUCHEL Jonathan A.V.C. Aix en Provence 3:41:59 0:04:28

75 DE GASQUET Guillaume Martigues S.C. 3:41:59 0:04:28

76 TEYCHENNE Mathieu Sélection France Espoirs 3:41:59 0:04:28

77 GAOUA Cédric Team Rémy Meder Hagueneau 3:41:59 0:04:28

78 BRUCCI Franck Creusot Cyclisme 3:41:59 0:04:28

79 LEBEAU Fabien C.C. Villeneuve St Germain 3:41:59 0:04:28

80 GUAY Julien C.C. Nogent sur Oise 3:41:59 0:04:28

81 LEJEUNE Romain U.V. Aube 3:41:59 0:04:28

82 BRUN Frédéric V.C. Vaulx en Velin – Team Vulco 3:41:59 0:04:28

83 BONNET Florent V.C. Vaulx en Velin – Team Vulco 3:41:59 0:04:28

84 LE MONTAGNER Maxime Pole Espoirs Saint Brieuc 3:41:59 0:04:28

85 ALBARET Damien Martigues S.C. 3:41:59 0:04:28

86 GOUTILLE Christophe Martigues S.C. 3:41:59 0:04:28

87 CUMONT Gaylord U.S. Ste Austreberthe P.B. 3:42:26 0:04:55

88 BONNIN Thomas Albi Vélo Sport 3:42:52 0:05

Czterech polaków rywalizowało w ten weekend we Francuskich wyścigach amatorskich. Grzegorz Kwiatkowski, Adrian Kurek, Zbigniew Gucwa (wszyscy Albi VS) oraz Tomasz Olejnik (USSA Pavilly Barentin).

Wczoraj trójka naszych kolarzy (bez Zbigniewa Gucwy) rywalizowała w wyścigu La Tramontane, który wygrał Christophe Goutille (Martigues Sport Cyclisme). Najlepiej z polaków zaprezentował się ten najstarszy Grzegorz Kwiatkowski, który zajął 13 pozycję. Bydgoszczanin, Tomasz Olejnik zajął 27 pozycję. Najmłodszy z naszych kolarzy Adrian Kurek zajął 42 lokatę.

Dziś w wyścigu Ronde du Canigou, startowało już czterech kolarzy z polski, gdyż do rywalizacji przystąpił Zbigniew Gucwa, który pierwsze wyścigi z pewnością traktuje treningowo z powodu przebytej w grudniu operacji podudzia.

Wygrał Litwin, Evaldas Siskevicius (V.C. La Pomme Marseille). Jedynym z polaków który ukończył dzisiejszą rywalizację był Adrian Kurek, który metę przekroczył na 49 pozycji.

Wyniki  La Tramontane

1 GOUTILLE   Christophe    Martigues S.C. les 125,3 km 3:11:03 (moy. 39,351 km/h)
2 NAVARDAUSKAS    Ramunas    V.C. La Pomme Marseille    3:11:38    0:00:35
3 DÉRANGÈRE    Jérémie    SCO Dijon Team Lapierre    3:11:38    0:00:35
4 GUAY    Julien    C.C. Nogent sur Oise    3:11:38    0:00:35
5 CAUQUIL    Yohan    Martigues S.C.    3:11:38    0:00:35
6 LAURENT    Christophe    V.C. Vaulx en Velin – Team Vulco    3:12:04    0:01:01
7 DELAROZIERE    Mathieu    V.C. La Pomme Marseille    3:12:04    0:01:01
8 CHEDHOMME    Morgan    C.C. Nogent sur Oise    3:12:04    0:01:01
9 BONNET    Guillaume    V.C. Vaulx en Velin – Team Vulco    3:12:04    0:01:01
10 BODIOT    Alexis    C.C. Nogent sur Oise    3:12:04    0:01:01
11 LEBEAU    Fabien    C.C. Villeneuve St Germain    3:12:04    0:01:01
12 POMPANON    Rémi    SCO Dijon Team Lapierre    3:12:04    0:01:01
13 KWIATKOWSKI    Grzegotz    Albi Vélo Sport    3:12:04    0:01:01
14 SISKEVICIUS    Evaldas    V.C. La Pomme Marseille    3:12:04    0:01:01
15 MAASING    Sander    C.C. Etupes – Le Doubs    3:12:04    0:01:01
16 PENVEN    Clément    C.C. Nogent sur Oise    3:12:04    0:01:01
17 BONNET    Nicolas    V.C. Vaulx en Velin – Team Vulco    3:12:04    0:01:01
18 TARRIDE    Grégoire    V.C. La Pomme Marseille    3:12:04    0:01:01
19 SONNERY    Blaise    Creusot Cyclisme    3:12:04    0:01:01
20 ARTHAUD    Guillaume    V.C. Caladois    3:12:04    0:01:01
21 AUBERT    Stevens    Vélo Sport Hyérois    3:12:04    0:01:01
22 GREDY    Sébastien    C.C. Etupes – Le Doubs    3:12:04    0:01:01
23 CONVERSET    Matthieu    A.V.C. Aix en Provence    3:12:04    0:01:01
24 BOUTEILLE    Thomas    C.C. Etupes – Le Doubs    3:12:16    0:01:13
25 BRUN    Frédéric    V.C. Vaulx en Velin – Team Vulco    3:12:16    0:01:13
26 FOULDRIN    Antoine    C.C. Villeneuve St Germain    3:12:16    0:01:13
27 OLEJNIK    Tomasz    U.S. Ste Austreberthe P.B.    3:12:16    0:01:13
28 ROUAT    Geoffrey    C.C. Villeneuve St Germain    3:12:24    0:01:21
29 BOIRE    Sébastien    SCO Dijon Team Lapierre    3:12:52    0:01:49
30 SIMON    Mathieu    C.C. Nogent sur Oise    3:12:52    0:01:49
31 FUMEAUX    Jonathan    C.C. Etupes – Le Doubs    3:12:52    0:01:49
32 GEORGES    Sylvain    Creusot Cyclisme    3:12:59    0:01:56
33 ALBARET    Damien    Martigues S.C.    3:12:59    0:01:56
34 LE  BELLEC    Gaël    Pôle Espoirs Saint Brieuc    3:14:01    0:02:58
35 BOURLOT    Pierre    V.C. Vaulx en Velin – Team Vulco    3:14:19    0:03:16
36 MOREL    Nicolas    A.V.C. Aix en Provence    3:14:19    0:03:16
37 MAS     Clément    C.C. Villeneuve St Germain    3:14:19    0:03:16
38 DENONFOUX    Laurent    A.V.C. Aix en Provence    3:14:19    0:03:16
39 COMBALIE    Rémi    Albi Vélo Sport    3:14:19    0:03:16
40 ZANGERLE    JOEL    SCO Dijon Team Lapierre    3:14:19    0:03:16
41 FABIO    Jérémy    S.C. Nice    3:14:19    0:03:16
42 KUREK    Adrian    Albi Vélo Sport    3:14:19    0:03:16
43 VASSEUR    Ludovic    E.C. Raismes Petite-Forêt    3:14:19    0:03:16
44 BURCCI    Franck    Creusot Cyclisme    3:14:19    0:03:16
45 BOURDILLAT    Nicolas    Creusot Cyclisme    3:14:19    0:03:16
46 LIGTHART    Pim    A.V.C. Aix en Provence    3:14:19    0:03:16
47 SANLAVILLE    Pierre Yves    V.C. Vaulx en Velin – Team Vulco 3:15:52   0:04:49
48 LUGTEN    Jelle    A.V.C. Aix en Provence    3:16:48    0:05:45

Wyniki Ronde du Canigou.

1    SISKEVICIUS    Evaldas    V.C. La Pomme Marseille    3:37:31
2    BRUNEL    Jonathan    V.C. La Pomme Marseille    3:37:31    0:00:00
3    NAVARDAUSKAS    Ramunas    V.C. La Pomme Marseille    3:37:31    0:00:00
4    JEANNIN    Mickaël    C.C. Etupes – Le Doubs    3:38:35    0:01:04
5    BOUTEILLE    Thomas    C.C. Etupes – Le Doubs    3:38:35    0:01:04
6    LIGTHART    Pim    A.V.C. Aix en Provence    3:38:35    0:01:04
7    VAUBOURZEIX    Thomas    V.C. La Pomme Marseille    3:38:40    0:01:09
8    DESNIOU    Mathieu    St Cyr Tours 37 Cyclisme    3:38:51    0:01:20
9    BONNET    Guillaume    V.C. Vaulx en Velin – Team Vulco    3:38:55    0:01:24
10    SCHMIDT    Fabien    Pôle Espoirs Saint Brieuc    3:39:43    0:02:12
11    DELAROZIERE    Mathieu    V.C. La Pomme Marseille    3:40:09    0:02:38
12    GOUGEARD    Florent    U.S. Ste Austreberthe P.B.
3:40:09    0:02:38
13    DEMARE    Arnaud    Sélection France Espoirs    3:40:09    0:02:38
14    BOIRE    Sébastien    SCO Dijon Team Lapierre    3:40:09    0:02:38
15    LE  MONTAGNER    Benjamin    Pôle Espoirs Saint Brieuc    3:40:09    0:02:38
16    BRENTERCH    Erwan    A.V.C. Aix en Provence    3:40:09    0:02:38
17    ROUAT    Geoffrey    C.C. Villeneuve St Germain    3:40:09    0:02:38
18    LUGTEN    Jelle    A.V.C. Aix en Provence    3:40:09    0:02:38
19    DESRIAC    Loïc    Sélection France Espoirs    3:40:09    0:02:38
20    MARTINEZ    Yannick    Sélection France Espoirs    3:40:09    0:02:38
21    SOUPE    Geoffrey    Sélection France Espoirs    3:40:09    0:02:38
22    TARRIDE    Grégoire    V.C. La Pomme Marseille    3:40:09    0:02:38
23    COURTEILLE    Arnaud    Sélection France Espoirs    3:40:09    0:02:38
24    COULON    Alexis    Sélection France Espoirs    3:40:09    0:02:38
25    CAUQUIL    Yohan    Martigues S.C.    3:40:09    0:02:38
26    LAURENT    Christophe    V.C. Vaulx en Velin – Team Vulco    3:40:09    0:02:38
27    DASSONVILLE    Ffavient    C.C. Nogent sur Oise    3:40:09    0:02:38
28    DÉRANGÈRE    Jérémie    SCO Dijon Team Lapierre    3:40:09    0:02:38
29    PENVEN    Clément    C.C. Nogent sur Oise    3:40:09    0:02:38
30    SIMON    Mathieu    C.C. Nogent sur Oise    3:41:59    0:04:28
31    DUVAL    Julien    U.S. Ste Austreberthe P.B.    3:41:59    0:04:28
32    LE  HYARIC    Steven    C.C. Nogent sur Oise    3:41:59    0:04:28
33    MAS     Clément    C.C. Villeneuve St Germain    3:41:59    0:04:28
34    GRATIOT    Alexandre    C.C. Nogent sur Oise    3:41:59    0:04:28
35    FOULDRIN    Antoine    C.C. Villeneuve St Germain    3:41:59    0:04:28
36    CALVEZ    Nicolas    V.C. Vaulx en Velin – Team Vulco    3:41:59    0:04:28
37    DAVID    Nicolas    Sélection France Espoirs    3:41:59    0:04:28
38    DAUGA    Vincent    Sélection France Espoirs    3:41:59    0:04:28
39    PEREZ    Anthony    Albi Vélo Sport    3:41:59    0:04:28
40    GUILLEMOIS    Romain    Sélection France Espoirs    3:41:59    0:04:28
41    ELISSONDE    Kenny    C.C. Etupes – Le Doubs    3:41:59    0:04:28
42    FRAISSE    Matthias    Albi Vélo Sport    3:41:59    0:04:28
43    ROQUES    Maximilien    Martigues S.C.    3:41:59    0:04:28
44    LAPEYRIE    Thomas    C.C. Etupes – Le Doubs    3:41:59    0:04:28
45    LEGUEVAQUE    Régis    Albi Vélo Sport    3:41:59    0:04:28
46    REBECCHI    Sébastien    Charvieu Chavagneux C.    3:41:59    0:04:28
47    MALLET    Tony    C.C. Villeneuve St Germain    3:41:59    0:04:28
48    FERRAND PREVOST    Evan    C.C. Etupes – Le Doubs    3:41:59    0:04:28
49    KUREK    Adrian    Albi Vélo Sport    3:41:59    0:04:28
50    GEORGES    Sylvain    Creusot Cyclisme    3:41:59    0:04:28
51    POMMIER    Lilian    St Cyr Tours 37 Cyclisme    3:41:59    0:04:28
52    FINOT    Frédéric    Creusot Cyclisme    3:41:59    0:04:28
53    SONNERY    Blaise    Creusot Cyclisme    3:41:59    0:04:28
54    CARRE    Jean Simon    U.S. Ste Austreberthe P.B.    3:41:59    0:04:28
55    RICORDEL    Yannick    Albi Vélo Sport    3:41:59    0:04:28
56    LEFRANÇOIS    Olivier    U.V. Aube    3:41:59    0:04:28
57    CANARD    Vincent    V.C. Caladois    3:41:59    0:04:28
58    PICHOT    Géoffrey    U.S. Ste Austreberthe P.B.    3:41:59    0:04:28
59    NICOLAS    Julien    Martigues S.C.    3:41:59    0:04:28
60    ROUX    Didier    Martigues S.C.    3:41:59    0:04:28
61    BOURLOT    Pierre    V.C. Vaulx en Velin – Team Vulco    3:41:59    0:04:28
62    SANLAVILLE    Pierre Yves    V.C. Vaulx en Velin – Team Vulco    3:41:59    0:04:28
63    DAMUSEAU    Thomas    Sélection France Espoirs    3:41:59    0:04:28
64    CESSOT    Jonathan    SCO Dijon Team Lapierre    3:41:59    0:04:28
65    LEFIEF    Alexandre    SCO Dijon Team Lapierre    3:41:59    0:04:28
66    PERRICHON    Pierre Luc    SCO Dijon Team Lapierre    3:41:59    0:04:28
67    HARTMANN    Nicolas    V.C. Caladois    3:41:59    0:04:28
68    TUROQUE    Guillaume    Revel Sprinter Club    3:41:59    0:04:28
69    VERINI    Raphaël    Vélo Sport Hyérois    3:41:59    0:04:28
70    MAURIN    Jean-Marc    V.C. La Pomme Marseille    3:41:59    0:04:28
71    TROUCHE    Benjamin    CA Castelsarrasin Tarn et Garonne    3:41:59    0:04:28
72    CHOULET    Edouard    C.C. Etupes – Le Doubs    3:41:59    0:04:28
73    DENONFOUX    Laurent    A.V.C. Aix en Provence    3:41:59    0:04:28
74    MOUCHEL    Jonathan    A.V.C. Aix en Provence    3:41:59    0:04:28
75    DE  GASQUET    Guillaume    Martigues S.C.    3:41:59    0:04:28
76    TEYCHENNE    Mathieu    Sélection France Espoirs    3:41:59    0:04:28
77    GAOUA    Cédric    Team Rémy Meder Hagueneau    3:41:59    0:04:28
78    BRUCCI    Franck    Creusot Cyclisme    3:41:59    0:04:28
79    LEBEAU    Fabien    C.C. Villeneuve St Germain    3:41:59    0:04:28
80    GUAY    Julien    C.C. Nogent sur Oise    3:41:59    0:04:28
81    LEJEUNE    Romain    U.V. Aube    3:41:59    0:04:28
82    BRUN    Frédéric    V.C. Vaulx en Velin – Team Vulco    3:41:59    0:04:28
83    BONNET    Florent    V.C. Vaulx en Velin – Team Vulco    3:41:59    0:04:28
84    LE MONTAGNER    Maxime    Pole Espoirs Saint Brieuc    3:41:59    0:04:28
85    ALBARET    Damien    Martigues S.C.    3:41:59    0:04:28
86    GOUTILLE    Christophe    Martigues S.C.    3:41:59    0:04:28
87    CUMONT    Gaylord    U.S. Ste Austreberthe P.B.
3:42:26    0:04:55
88    BONNIN    Thomas    Albi Vélo Sport    3:42:52    0:05