Lance ArmstrongKolarze RadioShack, tym tygodniu spotykają się na pierwszym zgrupowaniu w Tucson, Arizona. Do Armstronga dołączyli już „buntownicy z Astany” czyli, Levi Leipheimer, Chris Horner, Andreas Klöden, Jarosław Popowicz oraz Haimar Zubeldia.

Dołączyli również nowi koledzy Teksańczyka Gert Steegmans, Daryl Impey i Sebastien Rosseler którzy również mają trenować na drogach wokół Tucson.

RadioShack nie skompletował jeszcze pełnej listy sponsorów, lecz znamy już kolory i wstępny wygląd koszulki. Lance Armstrong przedstawił prowizoryczny wygląd strojów nowej ekipy, na swoim profilu w portalu Twiter. Zgodnie z nim, amerykański zespół zaprezentuje się w kolorze szarym i czerwonym.

RadioShack zadebiutuje w nowych koszulkach, podczas Tour Down Under w Australii 17-24 stycznia. Nie zdziwcie się jednak, jeśli ostateczny model będzie różnił się od planów, ponieważ Artmstrong powiedział –  „Jeszcze kilka rzeczy jest do zrobienia.”


Poprzedni artykułGłosujmy na Maję Włoszczowską
Następny artykułOscar Pereiro podpisał kontrakt z Astaną
Pomysłodawca, założyciel i właściciel naszosie.pl. Z wykształcenia ekonomista, kilkanaście lat zarządzający oddziałami banków. Pracę w „korpo” zakończył w 2013 i wtedy to zdecydował poświęcić się tylko pasji. Na szosie jeździ amatorsko od ponad 20 lat. Mąż i ojciec dwóch synów.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments