Maja WłoszczowskaMistrzyni Polski w kolarstwie szosowym z 2007 r, wicemistrzyni olimpijska z Pekinu w kolarstwie górskim oraz mistrzyni Europy XC MTB 2009 Maja Włoszczowska, została nominowana do „20-tu” kandydatów, spośród których wybrana zostanie Dziesiątka Najlepszych Sportowców Polski 75. Plebiscytu Przeglądu Sportowego.

Nasza srebrna medalistka olimpijska z Pekinu w tym sezonie potwierdziła, że nie tylko jest jedną z najlepszych zawodniczek na świecie w wyścigach MTB, ale i pokazała swoją klasę  na szosie, zajmując 5 miejsce w wyścigu Le Grande Boucle Feminine, czyli żeńskim odpowiedniku Tour de France.

Pod koniec sezonu Maja Włoszczowska do swoich sukcesów dołożyła jeszcze srebrny medal mistrzostw Europy w maratonie MTB.

Zwycięzca nagrody, czyli Złotego Czempiona odbierze 9 stycznia 2010 roku w Warszawskim Teatrze Polskim.

Głosować można na trzy sposoby:
– tradycyjnie na oryginalnych kuponach zamieszczanych codziennie (do 24 grudnia) w Przeglądzie Sportowym;
– w internecie (do 6 grudnia 2009) na stronie www.mistrzowiesportu.pl;
– za pomocą sms-ów (od 28 grudnia 2009)

Zachęcamy wszystkich do głosowania!

Poprzedni artykułThomas Lövkvist celuje w Tour de France 2010
Następny artykułRadioShack czerwono-szare
Pomysłodawca, założyciel i właściciel naszosie.pl. Z wykształcenia ekonomista, kilkanaście lat zarządzający oddziałami banków. Pracę w „korpo” zakończył w 2013 i wtedy to zdecydował poświęcić się tylko pasji. Na szosie jeździ amatorsko od ponad 20 lat. Mąż i ojciec dwóch synów.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments