Wyniki 5 etapu z dnia 10.04.2009 Güeñes – Zalla , dystans 169 km

1 Marco Pinotti (Ita) Team Columbia - Highroad        4.15.56
2 Ben Swift (GBr) Team Katusha                           0.19
3 Francesco Gavazzi (Ita) Lampre - N.G.C.
4 Christian Knees (Ger) Team Milram
5 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Milram
6 Vladimir Efimkin (Rus) AG2R La Mondiale
7 David López García (Spa) Caisse d'Epargne
8 Peter Velits (Svk) Team Milram
9 Dries Devenyns (Bel) Quick Step
10 Alberto Contador (Spa) Astana
11 Simon Gerrans (Aus) Cervélo TestTeam
12 David Arroyo (Spa) Caisse d'Epargne
13 Samuel Sánchez (Spa) Euskaltel - Euskadi
14 Damiano Cunego (Ita) Lampre - N.G.C.
15 Roman Kreuziger (Cze) Liquigas
16 Óscar Freire Gómez (Spa) Rabobank
17 Cadel Evans (Aus) Silence-Lotto
18 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas
19 Robert Gesink (Ned) Rabobank
20 Gustav Larsson (Swe) Team Saxo Bank
21 Pierrick Fedrigo (Fra) BBox Bouygues Telecom
22 Pieter Weening (Ned) Rabobank
23 Egoi Martínez (Spa) Euskaltel - Euskadi
24 Michael Rogers (Aus) Team Columbia - Highroad
25 Christian Vande Velde (USA) Garmin - Slipstream
26 Luis León Sánchez Gil (Spa) Caisse d'Epargne
27 Janez Brajkovic (Slo) Astana
28 Paolo Tiralongo (Ita) Lampre - N.G.C.
29 Sandy Casar (Fra) Française Des Jeux
30 Antonio Colom Mas (Spa) Team Katusha
31 Fredrik Kessiakoff (Swe) Fuji-Servetto
32 Andrea Noe (Ita) Liquigas
33 Amaël Moinard (Fra) Cofidis
34 Gregorio Rémy Di (Fra) Française Des Jeux
35 Daniel Navarro García (Spa) Astana
36 Jakob Fuglsang (Den) Team Saxo Bank
37 Carlos Sastre (Spa) Cervélo TestTeam
38 Gorka Verdugo (Spa) Euskaltel - Euskadi               0.30
39 Juan Manuel Garate (Spa) Rabobank                     0.47
40 Christian Pfannberger (Aut) Team Katusha              0.50
41 Greef Francis De (Bel) Silence-Lotto                  2.17
42 Iker Camaño Ortuzar (Spa) Fuji-Servetto
43 Allan Davis (Aus) Quick Step
44 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale
45 Dario Cataldo (Ita) Quick Step
46 Alessandro Vanotti (Ita) Liquigas
47 Javier Echarri Marín (Spa) Contentpolis - AMPO
48 José Herrada López (Spa) Contentpolis - AMPO
49 Nicki Sörensen (Den) Team Saxo Bank
50 Grischa Niermann (Ger) Rabobank
51 Yury Trofimov (Rus) BBox Bouygues Telecom
52 Mikel Nieve (Spa) Euskaltel - Euskadi
53 Thomas Lövkvist (Swe) Team Columbia - Highroad
54 Francesco Reda (Ita) Quick Step
55 Alexandre Botcharov (Rus) Team Katusha
56 Bingen Fernández (Spa) Cofidis
57 Alberto Losada (Spa) Caisse d'Epargne
58 Mikael Cherel (Fra) Française Des Jeux                4.01
59 Alexandr Kolobnev (Rus) Team Saxo Bank
60 Kanstantsin Siutsou (Blr) Team Columbia - Highroad
61 Daniel Moreno (Spa) Caisse d'Epargne
62 Craig Lewis (USA) Team Columbia - Highroad            4.40
63 Ivan Santaromita (Ita) Liquigas
64 David Moncoutie (Fra) Cofidis
65 Iñaki Isasi Flores (Spa) Euskaltel - Euskadi          7.15
66 Aitor Hernández (Spa) Euskaltel - Euskadi
67 Rubén Pérez Moreno (Spa) Euskaltel - Euskadi
68 José Luis Arrieta (Spa) AG2R La Mondiale
69 Rein Taaramae (Est) Cofidis
70 Joan Horrach (Spa) Team Katusha
71 Maxime Monfort (Bel) Team Columbia - Highroad
72 Mevel Christophe Le (Fra) Française Des Jeux
73 Manuele Mori (Ita) Lampre - N.G.C.
74 Luca Mazzanti (Ita) Team Katusha
75 Haimar Zubeldia Aguirre (Spa) Astana
76 Jesús Hernández (Spa) Astana
77 Olivier Bonnaire (Fra) BBox Bouygues Telecom
78 Oliver Zaugg (Swi) Liquigas
79 Ryder Hesjedal (Can) Garmin - Slipstream
80 David De La Fuente (Spa) Fuji-Servetto
81 Andy Schleck (Lux) Team Saxo Bank
82 José Luis Rubiera (Spa) Astana
83 Addy Engels (Ned) Quick Step
84 Jérôme Pineau (Fra) Quick Step                        9.45
85 Laurent Lefevre (Fra) BBox Bouygues Telecom          18.17
86 Oscar Pujol Muñoz (Spa) Cervélo TestTeam
DNS Frank Schleck (Lux) Team Saxo Bank
DNF Xavier Florencio (Spa) Cervélo TestTeam
DNF Mario Aerts (Bel) Silence-Lotto
DNF Iñigo Cuesta López (Spa) Cervélo TestTeam
DNF Volodymir Gustov (Ukr) Cervélo TestTeam
DNF Alexandre Efimkin (Rus) AG2R La Mondiale
DNF Marco Marzano (Ita) Lampre - N.G.C.
DNF Marzio Bruseghin (Ita) Lampre - N.G.C.
DNF Rinaldo Nocentini (Ita) AG2R La Mondiale
DNF Jurgen Van Goolen (Bel) Team Saxo Bank
DNF Joaquín Rodríguez (Spa) Caisse d'Epargne
DNF Michael Albasini (Swi) Team Columbia - Highroad
DNF Ricardo Serrano (Spa) Fuji-Servetto
DNF Dionisio Galparsoro (Spa) Contentpolis - AMPO
DNF David Zabriskie (USA) Garmin - Slipstream
DNF Juan José Cobo Acebo (Spa) Fuji-Servetto
DNF Manuel Vázquez Hueso (Spa) Contentpolis - AMPO
DNF Jurgen Van Den Broeck (Bel) Silence-Lotto
DNF Julián Sánchez Pimienta (Spa) Contentpolis - AMPO
DNF Morris Possoni (Ita) Team Columbia - Highroad
DNF Alán Pérez Lezaun (Spa) Euskaltel - Euskadi
DNF Francisco Pérez Sánchez (Spa) Caisse d'Epargne
DNF Javier Megías Leal (Spa) Fuji-Servetto
DNF Mikel Gaztañaga (Spa) Contentpolis - AMPO
DNF Yukiya Arashiro (Jpn) BBox Bouygues Telecom
DNF Danny Pate (USA) Garmin - Slipstream
DNF Linus Gerdemann (Ger) Team Milram
DNF Paul Martens (Ger) Rabobank
DNF Björn Schröder (Ger) Team Milram
DNF Chris Sörensen (Den) Team Saxo Bank
DNF Philip Deignan (Irl) Cervélo TestTeam
DNF Julien Loubet (Fra) AG2R La Mondiale
DNF Julien Belgy (Fra) BBox Bouygues Telecom
DNF Timothy Duggan (USA) Garmin - Slipstream
DNF Christian Meier (Can) Garmin - Slipstream
DNF Joaquín Novoa (Spa) Cervélo TestTeam
DNF Vasili Kiryienka (Blr) Caisse d'Epargne
DNF Francis Mourey (Fra) Française Des Jeux
DNF Jérémy Roy (Fra) Française Des Jeux
DNF Enrico Gasparotto (Ita) Lampre - N.G.C.
DNF Mauricio A Ardila (Col) Rabobank
DNF Johann Tschopp (Swi) BBox Bouygues Telecom
DNF Trent Lowe (Aus) Garmin - Slipstream
DNF Brian Vandborg (Den) Liquigas
DNF Maryan Hary (Fra) Cofidis
DNF Christophe Kern (Fra) Cofidis
DNF Thomas Dekker (Ned) Silence-Lotto
DNF Matthew Lloyd (Aus) Silence-Lotto
DNF Jelle Vanendert (Bel) Silence-Lotto
DNF Fabian Wegmann (Ger) Team Milram
DNF Dominik Roels (Ger) Team Milram
DNF Ronny Scholz (Ger) Team Milram
DNF Gorka Izagirre (Spa) Contentpolis - AMPO
DNF Roman Kireyev (Kaz) Astana
DNF Mauro Santambrogio (Ita) Lampre - N.G.C.                 

Punkty

1 Marco Pinotti (Ita) Team Columbia - Highroad             25 pts
2 Ben Swift (GBr) Team Katusha                             20
3 Francesco Gavazzi (Ita) Lampre - N.G.C.                  16
4 Christian Knees (Ger) Team Milram                        14
5 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Milram                    12
6 Vladimir Efimkin (Rus) AG2R La Mondiale                  10
7 David López García (Spa) Caisse d'Epargne                 9
8 Peter Velits (Svk) Team Milram                            8
9 Dries Devenyns (Bel) Quick Step                           7
10 Alberto Contador (Spa) Astana                            6
11 Simon Gerrans (Aus) Cervélo TestTeam                     5
12 David Arroyo (Spa) Caisse d'Epargne                      4
13 Samuel Sánchez (Spa) Euskaltel - Euskadi                 3
14 Damiano Cunego (Ita) Lampre - N.G.C.                     2
15 Roman Kreuziger (Cze) Liquigas                           1

Lotne premie

Muebles Paraíso (km. 97.5)
1 Egoi Martínez (Spa) Euskaltel - Euskadi                   3 pts
2 David Moncoutie (Fra) Cofidis                             2
3 Joaquín Rodríguez (Spa) Caisse d'Epargne                  1

Sopuerta (km. 126.3)
1 Egoi Martínez (Spa) Euskaltel - Euskadi                   3 pts
2 David De La Fuente (Spa) Fuji-Servetto                    2
3 Joaquín Rodríguez (Spa) Caisse d'Epargne                  1

Otxaran (km. 148.5)
1 Marco Pinotti (Ita) Team Columbia - Highroad              3 pts
2 Vladimir Efimkin (Rus) AG2R La Mondiale                   2
3 Alessandro Vanotti (Ita) Liquigas                         1

Premie górskie

Alto de La Escrita (Cat. 2) km. 33.5
1 Rein Taaramae (Est) Cofidis                               6 pts
2 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas                            4
3 Egoi Martínez (Spa) Euskaltel - Euskadi                   2
4 Aitor Hernández (Spa) Euskaltel - Euskadi                 1

Alto de Ubal (Cat. 1) km. 51.5
1 David Moncoutie (Fra) Cofidis                            10 pts
2 Andy Schleck (Lux) Team Saxo Bank                         8
3 Egoi Martínez (Spa) Euskaltel - Euskadi                   6
4 Christian Pfannberger (Aut) Team Katusha                  4
5 David De La Fuente (Spa) Fuji-Servetto                    2
6 Joaquín Rodríguez (Spa) Caisse d'Epargne                  1

Alto de La Escrita (Cat. 2) km. 68
1 David Moncoutie (Fra) Cofidis                             6 pts
2 David De La Fuente (Spa) Fuji-Servetto                    4
3 Joaquín Rodríguez (Spa) Caisse d'Epargne                  2
4 Maxime Monfort (Bel) Team Columbia - Highroad             1

Alto de Beci (Cat. 3) km. 92
1 David Moncoutie (Fra) Cofidis                             3 pts
2 Maxime Monfort (Bel) Team Columbia - Highroad             2
3 Joaquín Rodríguez (Spa) Caisse d'Epargne                  1

Alto de Humaran (Cat. 3) km. 116.8
1 Egoi Martínez (Spa) Euskaltel - Euskadi                   3 pts
2 Maxime Monfort (Bel) Team Columbia - Highroad             2
3 Joaquín Rodríguez (Spa) Caisse d'Epargne                  1

Alto de Beci (Cat. 3) km. 133,3
1 Egoi Martínez (Spa) Euskaltel - Euskadi                   3 pts
2 Joaquín Rodríguez (Spa) Caisse d'Epargne                  2
3 Andy Schleck (Lux) Team Saxo Bank                         1

Alto de Beci (Cat. 3) km. 157.5
1 Marco Pinotti (Ita) Team Columbia - Highroad              3 pts
2 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas                            2
3 Daniel Navarro García (Spa) Astana                        1

Drużyny

1 Team Milram                                        12.48.45
2 Lampre N.G.C
3 Caisse d'Epargne
4 Rabobank
5 Liquigas
6 Astana
7 Euskaltel - Euskadi                                    0.11
8 Team Katusha                                           0.31
9 Team Columbia - Highroad                               1.39
10 Team Saxo Bank                                        1.58
11 Française Des Jeux                                    3.42
12 Quick Step                                            3.56
13 Cofidis, Le Credit En Ligne                           6.19
14 AG2R La Mondiale                                      8.54
15 Bbox Bouygues Telecom
16 Fuji-Servetto
17 Cervelo TestTeam                                     17.58

Klasyfikacja generalna po 5 etapie

1 Alberto Contador (Spa) Astana                      20.16.31
2 Samuel Sánchez (Spa) Euskaltel - Euskadi               0.08
3 Cadel Evans (Aus) Silence-Lotto
4 Antonio Colom Mas (Spa) Team Katusha
5 Damiano Cunego (Ita) Lampre - N.G.C.                   0.27
6 Robert Gesink (Ned) Rabobank                           0.32
7 Luis León Sánchez Gil (Spa) Caisse d'Epargne           0.35
8 Roman Kreuziger (Cze) Liquigas                         0.54
9 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas
10 Sandy Casar (Fra) Française Des Jeux
11 Christian Knees (Ger) Team Milram                     1.11
12 Egoi Martínez (Spa) Euskaltel - Euskadi
13 Michael Rogers (Aus) Team Columbia - Highroad
14 Dries Devenyns (Bel) Quick Step
15 David López García (Spa) Caisse d'Epargne
16 Fredrik Kessiakoff (Swe) Fuji-Servetto                1.34
17 Jakob Fuglsang (Den) Team Saxo Bank                   1.36
18 Andrea Noe (Ita) Liquigas                             1.51
19 Vladimir Efimkin (Rus) AG2R La Mondiale               1.53
20 Amaël Moinard (Fra) Cofidis
21 Gorka Verdugo (Spa) Euskaltel - Euskadi               2.18
22 David Arroyo (Spa) Caisse d'Epargne                   3.09
23 Gustav Larsson (Swe) Team Saxo Bank                   3.58
24 Pierrick Fedrigo (Fra) BBox Bouygues Telecom
25 Gregorio Rémy Di (Fra) Française Des Jeux             4.27
26 Carlos Sastre (Spa) Cervélo TestTeam
27 Paolo Tiralongo (Ita) Lampre - N.G.C.                 5.05
28 Pieter Weening (Ned) Rabobank
29 Alexandr Kolobnev (Rus) Team Saxo Bank                5.37
30 Thomas Lövkvist (Swe) Team Columbia - Highroad        5.56
31 Alexandre Botcharov (Rus) Team Katusha                6.18
32 Dario Cataldo (Ita) Quick Step                        6.28
33 David Moncoutie (Fra) Cofidis                         6.42
34 Daniel Moreno (Spa) Caisse d'Epargne                  7.19
35 Greef Francis De (Bel) Silence-Lotto                  7.23
36 Kanstantsin Siutsou (Blr) Team Columbia - Highroad    8.47
37 José Herrada López (Spa) Contentpolis - AMPO          9.29
38 David De La Fuente (Spa) Fuji-Servetto               10.18
39 Andy Schleck (Lux) Team Saxo Bank
40 Daniel Navarro García (Spa) Astana                   10.42
41 Francesco Gavazzi (Ita) Lampre - N.G.C.              11.48
42 Alberto Losada (Spa) Caisse d'Epargne                11.56
43 Juan Manuel Garate (Spa) Rabobank                    12.16
44 Jérôme Pineau (Fra) Quick Step                       12.23
45 Janez Brajkovic (Slo) Astana                         13.01
46 Mikel Nieve (Spa) Euskaltel - Euskadi                13.35
47 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale                 13.46
48 Peter Velits (Svk) Team Milram                       14.18
49 Simon Gerrans (Aus) Cervélo TestTeam                 15.36
50 Christian Pfannberger (Aut) Team Katusha             16.09
51 Ivan Santaromita (Ita) Liquigas                      16.58
52 Maxime Monfort (Bel) Team Columbia - Highroad        17.14
53 Christian Vande Velde (USA) Garmin - Slipstream      17.31
54 Nicki Sörensen (Den) Team Saxo Bank                  17.34
55 Grischa Niermann (Ger) Rabobank
56 Jesús Hernández (Spa) Astana                         17.48
57 Haimar Zubeldia Aguirre (Spa) Astana                 17.59
58 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Milram                18.14
59 Luca Mazzanti (Ita) Team Katusha                     18.44
60 Marco Pinotti (Ita) Team Columbia - Highroad         20.36
61 Ryder Hesjedal (Can) Garmin - Slipstream             21.14
62 Óscar Freire Gómez (Spa) Rabobank                    21.26
63 Bingen Fernández (Spa) Cofidis                       22.00
64 Yury Trofimov (Rus) BBox Bouygues Telecom            23.32
65 Iker Camaño Ortuzar (Spa) Fuji-Servetto              24.42
66 Manuele Mori (Ita) Lampre - N.G.C.                   25.52
67 Javier Echarri Marín (Spa) Contentpolis - AMPO       26.08
68 Oliver Zaugg (Swi) Liquigas                          26.58
69 Mikael Cherel (Fra) Française Des Jeux               27.56
70 Ben Swift (GBr) Team Katusha                         28.40
71 Allan Davis (Aus) Quick Step                         29.08
72 Rein Taaramae (Est) Cofidis                          29.18
73 Francesco Reda (Ita) Quick Step                      29.29
74 Mevel Christophe Le (Fra) Française Des Jeux         30.00
75 Alessandro Vanotti (Ita) Liquigas                    30.38
76 José Luis Arrieta (Spa) AG2R La Mondiale             31.06
77 Aitor Hernández (Spa) Euskaltel - Euskadi
78 Iñaki Isasi Flores (Spa) Euskaltel - Euskadi         31.10
79 Rubén Pérez Moreno (Spa) Euskaltel - Euskadi
80 Craig Lewis (USA) Team Columbia - Highroad           31.31
81 Addy Engels (Ned) Quick Step                         33.28
82 Olivier Bonnaire (Fra) BBox Bouygues Telecom         35.36
83 Joan Horrach (Spa) Team Katusha
84 José Luis Rubiera (Spa) Astana                       37.07
85 Oscar Pujol Muñoz (Spa) Cervélo TestTeam             48.15
86 Laurent Lefevre (Fra) BBox Bouygues Telecom          51.13

Klasyfikacja punktowa

1 Ben Swift (GBr) Team Katusha                             50 pts
2 Luis León Sánchez Gil (Spa) Caisse d'Epargne             46
3 Samuel Sánchez (Spa) Euskaltel - Euskadi                 45
4 Christian Knees (Ger) Team Milram                        37
5 Alberto Contador (Spa) Astana                            34
6 Francesco Gavazzi (Ita) Lampre - N.G.C.                  31
7 Cadel Evans (Aus) Silence-Lotto                          26
8 Marco Pinotti (Ita) Team Columbia - Highroad             25
9 Yury Trofimov (Rus) BBox Bouygues Telecom                25
10 Jérôme Pineau (Fra) Quick Step                          20
11 Allan Davis (Aus) Quick Step                            20
12 Rein Taaramae (Est) Cofidis                             20
13 Alexandr Kolobnev (Rus) Team Saxo Bank                  19
14 Damiano Cunego (Ita) Lampre - N.G.C.                    18
15 Antonio Colom Mas (Spa) Team Katusha                    16
16 Christian Vande Velde (USA) Garmin - Slipstream         16
17 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas                          14
18 Dries Devenyns (Bel) Quick Step                         14
19 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Milram                   12
20 Vladimir Efimkin (Rus) AG2R La Mondiale                 11
21 Robert Gesink (Ned) Rabobank                            10
22 David De La Fuente (Spa) Fuji-Servetto                  10
23 Roman Kreuziger (Cze) Liquigas                           9
24 Michael Rogers (Aus) Team Columbia - Highroad            9
25 David López García (Spa) Caisse d'Epargne                9
26 Peter Velits (Svk) Team Milram                           8
27 Fredrik Kessiakoff (Swe) Fuji-Servetto                   7
28 Sandy Casar (Fra) Française Des Jeux                     6
29 Manuele Mori (Ita) Lampre - N.G.C.                       6
30 Simon Gerrans (Aus) Cervélo TestTeam                     5
31 David Arroyo (Spa) Caisse d'Epargne                      4
32 David Moncoutie (Fra) Cofidis                            4
33 Jakob Fuglsang (Den) Team Saxo Bank                      3
34 José Herrada López (Spa) Contentpolis - AMPO             3
35 Nicki Sörensen (Den) Team Saxo Bank                      2

Klasyfikacja sprinterów

1 Egoi Martínez (Spa) Euskaltel - Euskadi                   6 pts
2 Yury Trofimov (Rus) BBox Bouygues Telecom                 6
3 Christian Vande Velde (USA) Garmin - Slipstream           5
4 Bingen Fernández (Spa) Cofidis                            4
5 Marco Pinotti (Ita) Team Columbia - Highroad              3
6 Manuele Mori (Ita) Lampre - N.G.C.                        3
7 Rein Taaramae (Est) Cofidis                               3
8 Aitor Hernández (Spa) Euskaltel - Euskadi                 3
9 Vladimir Efimkin (Rus) AG2R La Mondiale                   2
10 David De La Fuente (Spa) Fuji-Servetto                   2
11 David Moncoutie (Fra) Cofidis                            2
12 Christian Pfannberger (Aut) Team Katusha                 2
13 Alessandro Vanotti (Ita) Liquigas                        1
14 Mikel Nieve (Spa) Euskaltel - Euskadi                    1
15 Alexandre Botcharov (Rus) Team Katusha                   1

Klasyfikacja górska

1 Rein Taaramae (Est) Cofidis                              37 pts
2 Aitor Hernández (Spa) Euskaltel - Euskadi                35
3 Christian Vande Velde (USA) Garmin - Slipstream          21
4 David Moncoutie (Fra) Cofidis                            19
5 Egoi Martínez (Spa) Euskaltel - Euskadi                  14
6 Damiano Cunego (Ita) Lampre - N.G.C.                     12
7 José Herrada López (Spa) Contentpolis - AMPO             12
8 Alberto Contador (Spa) Astana                            11
9 Andy Schleck (Lux) Team Saxo Bank                         9
10 Cadel Evans (Aus) Silence-Lotto                          8
11 Alexandre Botcharov (Rus) Team Katusha                   8
12 David De La Fuente (Spa) Fuji-Servetto                   8
13 Yury Trofimov (Rus) BBox Bouygues Telecom                7
14 Samuel Sánchez (Spa) Euskaltel - Euskadi                 6
15 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas                           6
16 Antonio Colom Mas (Spa) Team Katusha                     5
17 Daniel Navarro García (Spa) Astana                       5
18 Maxime Monfort (Bel) Team Columbia - Highroad            5
19 Bingen Fernández (Spa) Cofidis                           5
20 Christian Pfannberger (Aut) Team Katusha                 4
21 Marco Pinotti (Ita) Team Columbia - Highroad             3
22 Iñaki Isasi Flores (Spa) Euskaltel - Euskadi             3
23 Alberto Losada (Spa) Caisse d'Epargne                    2
24 Robert Gesink (Ned) Rabobank                             1
25 David Arroyo (Spa) Caisse d'Epargne                      1
26 Mikel Nieve (Spa) Euskaltel - Euskadi                    1
27 José Luis Arrieta (Spa) AG2R La Mondiale                 1

Klasyfikacja drużynowa

1 Caisse d'Epargne                                   60.52.13
2 Euskaltel - Euskadi                                    0.57
3 Liquigas                                               0.59
4 Team Saxo Bank                                         4.00
5 Rabobank                                               6.30
6 Team Columbia - Highroad                               7.03
7 Astana                                                 7.57
8 Quick Step                                             9.54
9 Team Katusha                                          12.30
10 Lampre - N.G.C.                                      14.40
11 Fuji-Servetto                                        20.36
12 Cofidis, Le Credit En Ligne                          21.06
13 Team Milram                                          22.07
14 Française Des Jeux                                   29.07
15 AG2R La Mondiale                                     29.38
16 Cervelo TestTeam                                     43.25
17 Bbox Bouygues Telecom                                49.12