Rywalizacją juniorek w jeździe indywidualnej na czas rozpocznie się dzisiejszy dzień na mistrzostwach świata w Yorkshire. Poniżej przedstawiamy kolejność startów.
Młode adeptki kolarstwa będą miały do pokonania tylko jedną rundę wynoszącą niespełna 14 kilometrów. Do rywalizacji przystąpi 50 juniorek, a jako pierwsza na rampie startowej pojawi się o godzinie 11:10 Holenderka Femke Gerritse.
O medale będą walczyć dwie Polki: Natalia Krześlak i Julia Kowalska.
Kolejność startów czasówki juniorek MŚ Yorkshire 2019:
Godzina | Nr | Nazwisko i imię | Kraj | Rocznik | ||
11:10:00 | 50 | GERRITSE Femke | NED | 2001 | ||
11:11:30 | 49 | BERTELSEN Maria | DEN | 2002 | ||
11:13:00 | 48 | CURINIER Lea | FRA | 2001 | ||
11:14:30 | 47 | LEONHARDT Paula | GER | 2002 | ||
11:16:00 | 46 | VAN SCHOOR Kelsey | RSA | 2001 | ||
11:17:30 | 45 | AHACIC Ana | SLO | 2002 | ||
11:19:00 | 44 | BURLOVA Kristyna | CZE | 2002 | ||
11:20:30 | 43 | LIEHNER Annika | SUI | 2002 | ||
11:22:00 | 42 | PRIMEAU Camille | CAN | 2001 | ||
11:23:30 | 41 | AMONDARAIN GAZTANAGA Naia | ESP | 2001 | ||
11:25:00 | 40 | VELASCO FUENTES Victoria | MEX | 2002 | ||
11:26:30 | 39 | KRZEŚLAK Natalia | POL | 2002 | ||
11:28:00 | 38 | JASTRAB Megan | USA | 2002 | ||
11:29:30 | 37 | YSLAND Anne Dorthe | NOR | 2002 | ||
11:31:00 | 36 | BUKANOVA Diana | KAZ | 2002 | ||
11:32:30 | 35 | MILIAEVA Mariia | RUS | 2001 | ||
11:34:00 | 34 | COLLINELLI Sofia | ITA | 2001 | ||
11:35:30 | 33 | SHARPE Amelia | GBR | 2001 | ||
11:37:00 | 32 | CAMPOS Daniela | POR | 2002 | ||
11:38:30 | 31 | SVARINSKA Lina | LAT | 2001 | ||
11:40:00 | 30 | SHEVCHENKO Sofiia | UKR | 2002 | ||
11:41:30 | 29 | JENSEN Mette Egtoft | DEN | 2001 | ||
11:43:00 | 28 | GEDRAITYTE Akvile | LTU | 2001 | ||
11:44:30 | 27 | KERBAOL Cedrine | FRA | 2001 | ||
11:46:00 | 26 | GILLESPIE Lara | IRL | 2001 | ||
11:47:30 | 25 | BOS Leonie | NED | 2001 | ||
11:49:00 | 24 | MAYRHOFER Lucy | GER | 2002 | ||
11:50:30 | 23 | JANSE VAN RENSBURG Frances | RSA | 2001 | ||
11:52:00 | 22 | JANDOVA Veronika | CZE | 2001 | ||
11:53:30 | 21 | JORDAN Dorka | HUN | 2002 | ||
11:55:00 | 20 | RUEGG Noemi | SUI | 2001 | ||
11:56:30 | 19 | BERTON Nina | LUX | 2001 | ||
11:58:00 | 18 | JANCIC Nika | SLO | 2001 | ||
11:59:30 | 17 | JENCUSOVA Nora | SVK | 2002 | ||
12:01:00 | 16 | VALLIERES MILL Magdeleine | CAN | 2001 | ||
12:02:30 | 15 | PUIGDEFABREGAS ARIZ Irati | ESP | 2001 | ||
12:04:00 | 14 | ACEVEDO MENDOZA Yareli | MEX | 2001 | ||
12:05:30 | 13 | KOWALSKA Julia | POL | 2001 | ||
12:07:00 | 12 | DE WILDE Julie | BEL | 2002 | ||
12:08:30 | 11 | TA-PEREZ Zoe | USA | 2002 | ||
12:10:00 | 10 | BYBERG Tuva | NOR | 2002 | ||
12:11:30 | 9 | WYLLIE Ella | NZL | 2002 | ||
12:13:00 | 8 | SOLER ESPINOSA Daniela | COL | 2001 | ||
12:14:30 | 7 | OLAUSSON Wilma | SWE | 2001 | ||
12:16:00 | 6 | SOTO CAMPOS Catalina Anais | CHI | 2001 | ||
12:17:30 | 5 | SUKHOREBRIK Ulyana | KAZ | 2002 | ||
12:19:00 | 4 | VAN ANROOIJ Shirin | NED | 2002 | ||
12:20:30 | 3 | GAREEVA Aigul | RUS | 2001 | ||
12:22:00 | 2 | ALESSIO Camilla | ITA | 2001 | ||
12:23:30 | 1 | BACKSTEDT Elynor | GBR | 2001 |