Foto: © Innsbruck-Tirol 2018 / Jan Hetfleisch & Bettini Photo

Rywalizacją juniorek w jeździe indywidualnej na czas rozpocznie się dzisiejszy dzień na mistrzostwach świata w Yorkshire. Poniżej przedstawiamy kolejność startów.

Młode adeptki kolarstwa będą miały do pokonania tylko jedną rundę wynoszącą niespełna 14 kilometrów. Do rywalizacji przystąpi 50 juniorek, a jako pierwsza na rampie startowej pojawi się o godzinie 11:10 Holenderka Femke Gerritse.

O medale będą walczyć dwie Polki: Natalia Krześlak i Julia Kowalska.

Kolejność startów czasówki juniorek MŚ Yorkshire 2019:

GodzinaNrNazwisko i imięKrajRocznik
11:10:0050GERRITSE FemkeNED2001
11:11:3049BERTELSEN MariaDEN2002
11:13:0048CURINIER LeaFRA2001
11:14:3047LEONHARDT PaulaGER2002
11:16:0046VAN SCHOOR KelseyRSA2001
11:17:3045AHACIC AnaSLO2002
11:19:0044BURLOVA KristynaCZE2002
11:20:3043LIEHNER AnnikaSUI2002
11:22:0042PRIMEAU CamilleCAN2001
11:23:3041AMONDARAIN GAZTANAGA NaiaESP2001
11:25:0040VELASCO FUENTES VictoriaMEX2002
11:26:3039KRZEŚLAK NataliaPOL2002
11:28:0038JASTRAB MeganUSA2002
11:29:3037YSLAND Anne DortheNOR2002
11:31:0036BUKANOVA DianaKAZ2002
11:32:3035MILIAEVA MariiaRUS2001
11:34:0034COLLINELLI SofiaITA2001
11:35:3033SHARPE AmeliaGBR2001
11:37:0032CAMPOS DanielaPOR2002
11:38:3031SVARINSKA LinaLAT2001
11:40:0030SHEVCHENKO SofiiaUKR2002
11:41:3029JENSEN Mette EgtoftDEN2001
11:43:0028GEDRAITYTE AkvileLTU2001
11:44:3027KERBAOL CedrineFRA2001
11:46:0026GILLESPIE LaraIRL2001
11:47:3025BOS LeonieNED2001
11:49:0024MAYRHOFER LucyGER2002
11:50:3023JANSE VAN RENSBURG FrancesRSA2001
11:52:0022JANDOVA VeronikaCZE2001
11:53:3021JORDAN DorkaHUN2002
11:55:0020RUEGG NoemiSUI2001
11:56:3019BERTON NinaLUX2001
11:58:0018JANCIC NikaSLO2001
11:59:3017JENCUSOVA NoraSVK2002
12:01:0016VALLIERES MILL MagdeleineCAN2001
12:02:3015PUIGDEFABREGAS ARIZ IratiESP2001
12:04:0014ACEVEDO MENDOZA YareliMEX2001
12:05:3013KOWALSKA JuliaPOL2001
12:07:0012DE WILDE JulieBEL2002
12:08:3011TA-PEREZ ZoeUSA2002
12:10:0010BYBERG TuvaNOR2002
12:11:309WYLLIE EllaNZL2002
12:13:008SOLER ESPINOSA DanielaCOL2001
12:14:307OLAUSSON WilmaSWE2001
12:16:006SOTO CAMPOS Catalina AnaisCHI2001
12:17:305SUKHOREBRIK UlyanaKAZ2002
12:19:004VAN ANROOIJ ShirinNED2002
12:20:303GAREEVA AigulRUS2001
12:22:002ALESSIO CamillaITA2001
12:23:301BACKSTEDT ElynorGBR2001