Foto: © Innsbruck-Tirol 2018 / Jan Hetfleisch & Bettini Photo

Rywalizacją juniorek w jeździe indywidualnej na czas rozpocznie się dzisiejszy dzień na mistrzostwach świata w Yorkshire. Poniżej przedstawiamy kolejność startów.

Młode adeptki kolarstwa będą miały do pokonania tylko jedną rundę wynoszącą niespełna 14 kilometrów. Do rywalizacji przystąpi 50 juniorek, a jako pierwsza na rampie startowej pojawi się o godzinie 11:10 Holenderka Femke Gerritse.

O medale będą walczyć dwie Polki: Natalia Krześlak i Julia Kowalska.

Kolejność startów czasówki juniorek MŚ Yorkshire 2019:

Godzina Nr Nazwisko i imię Kraj Rocznik
11:10:00 50 GERRITSE Femke NED 2001
11:11:30 49 BERTELSEN Maria DEN 2002
11:13:00 48 CURINIER Lea FRA 2001
11:14:30 47 LEONHARDT Paula GER 2002
11:16:00 46 VAN SCHOOR Kelsey RSA 2001
11:17:30 45 AHACIC Ana SLO 2002
11:19:00 44 BURLOVA Kristyna CZE 2002
11:20:30 43 LIEHNER Annika SUI 2002
11:22:00 42 PRIMEAU Camille CAN 2001
11:23:30 41 AMONDARAIN GAZTANAGA Naia ESP 2001
11:25:00 40 VELASCO FUENTES Victoria MEX 2002
11:26:30 39 KRZEŚLAK Natalia POL 2002
11:28:00 38 JASTRAB Megan USA 2002
11:29:30 37 YSLAND Anne Dorthe NOR 2002
11:31:00 36 BUKANOVA Diana KAZ 2002
11:32:30 35 MILIAEVA Mariia RUS 2001
11:34:00 34 COLLINELLI Sofia ITA 2001
11:35:30 33 SHARPE Amelia GBR 2001
11:37:00 32 CAMPOS Daniela POR 2002
11:38:30 31 SVARINSKA Lina LAT 2001
11:40:00 30 SHEVCHENKO Sofiia UKR 2002
11:41:30 29 JENSEN Mette Egtoft DEN 2001
11:43:00 28 GEDRAITYTE Akvile LTU 2001
11:44:30 27 KERBAOL Cedrine FRA 2001
11:46:00 26 GILLESPIE Lara IRL 2001
11:47:30 25 BOS Leonie NED 2001
11:49:00 24 MAYRHOFER Lucy GER 2002
11:50:30 23 JANSE VAN RENSBURG Frances RSA 2001
11:52:00 22 JANDOVA Veronika CZE 2001
11:53:30 21 JORDAN Dorka HUN 2002
11:55:00 20 RUEGG Noemi SUI 2001
11:56:30 19 BERTON Nina LUX 2001
11:58:00 18 JANCIC Nika SLO 2001
11:59:30 17 JENCUSOVA Nora SVK 2002
12:01:00 16 VALLIERES MILL Magdeleine CAN 2001
12:02:30 15 PUIGDEFABREGAS ARIZ Irati ESP 2001
12:04:00 14 ACEVEDO MENDOZA Yareli MEX 2001
12:05:30 13 KOWALSKA Julia POL 2001
12:07:00 12 DE WILDE Julie BEL 2002
12:08:30 11 TA-PEREZ Zoe USA 2002
12:10:00 10 BYBERG Tuva NOR 2002
12:11:30 9 WYLLIE Ella NZL 2002
12:13:00 8 SOLER ESPINOSA Daniela COL 2001
12:14:30 7 OLAUSSON Wilma SWE 2001
12:16:00 6 SOTO CAMPOS Catalina Anais CHI 2001
12:17:30 5 SUKHOREBRIK Ulyana KAZ 2002
12:19:00 4 VAN ANROOIJ Shirin NED 2002
12:20:30 3 GAREEVA Aigul RUS 2001
12:22:00 2 ALESSIO Camilla ITA 2001
12:23:30 1 BACKSTEDT Elynor GBR 2001