UAE Team Emirates / Ronde van Vlaanderen 2023

Druga “Tygodniówka” poświęcona będzie… dwóm klasykom, rozgrywanym w dodatku tego samego dnia. Tadej Pogacar, jakby od niechcenia niszczący marzenia kolarzy, którzy od lat przygotowują się do sezonu klasyków z myślą o wiośnie. Filip Maciejuk przypadkowo niszczący marzenia Petera Sagana o godnym pożegnaniu z De Ronde. Koppenberg bezwzględnie niszczący marzenia Annemiek Van Vleuten o ostatnim wielkim zwycięstwie na flandryjskich szosach… między innymi te tematy poruszyli w swojej kolejnej rozmowie Bartek Kozyra i Kacper Krawczyk.

Poprzedni artykułFilip Maciejuk stanie przed Komisją Dyscyplinarną UCI
Następny artykułIde Schelling: „Ten finał był naprawdę zbyt niebezpieczny”
Przez dwa lata trenował kolarstwo w Krakusie Swoszowice, marząc o tym, by zostać polską odpowiedzią na Marcela Kittela. Niestety, bezskutecznie - był sprinterem, który nigdy nie dojechał do mety w peletonie. Na szczęście pisanie idzie mu trochę lepiej.
guest
4 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Jac
Jac

„Tadej, jazda na Roubaix!”

Co za bezsensowna idea. Teraz ma odpocząć i ograć Duńcyka w TdF

Bruno
Bruno

Czy będą podcasty dostępne na platformie Apple Podcast?

Marek
Marek

To każdy zawodnik powodujący kraksę niszczy czyjeś marzenia…? Teraz okazuje się że tak ..bo Polak spowodował wypadek ..klasyczna „pedagogika wstydu”…no chyba że powodującym kraksę jest ktoś inny …wówczas „doszło do kraksy”… I nikt nikomu nie niszczy marzeń….żałosne to jest