Już dziś, czyli w poniedziałek 27 marca, będzie miał premierę czwarty sezon serialu o drużynie Movistar. W jego zapowiedzi Alejandro Valverde zdradził, że w trakcie swojej sportowej kariery pijał dwa piwa dziennie jako napój recovery

O coffee ride’ach Valverde, podczas których zamiast na kawę zatrzymuje się na piwo, chodziły legendy już dawno. Jednak przy okazji kolejnego odcinka serialu pokazującego kulisy Movistaru, otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie, że Hiszpan regularnie pił piwo podczas swojej zawodowej kariery kolarskiej, w której zdobył 133 zwycięstwa.

Siedząc w samochodzie drużyny po wyścigu Trofeo Andratx 2022, w którym zwyciężył, „El Bala” mówi:

– Zrezygnowałem z wielu kaprysów, ale z tego [picia piwa] nie. Wypijam dwa piwa dziennie. Kiedyś odstawiłem piwo, ale zauważyłem, że mój poziom sportowy jest taki sam, traciłem również tyle samo wagi. Pomyślałem więc, że mi to nie szkodzi, więc pozostałem przy tym

– mówi Alejandro Valverde, pokazując do kamery butelkę piwa.

Czwarty sezon serialu „El dia menos pensado” będzie dostępny na platformie #Vamos Movistar+. W poniedziałek wieczorem zostanie wyemitowany specjalny program, po którym, o godz. 22:00, zostaną pokazane wszystkie cztery odcinki. Główny bohaterami będą Annemiek van Vleuten, Alejandro Valverde i Enric Mas.

Poprzedni artykułSubiektywnym okiem #6: Belgia > reszta świata
Następny artykułDario Cataldo po pierwszej operacji
Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. W kolarstwie szosowym urzeka ją estetyka tej dyscypliny stojąca w opozycji do cierpienia. Amatorsko jeździ na rowerze górskim i szosowym, przejeżdżając kilka tysięcy kilometrów rocznie.
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Tomki
Tomki

Znakomity dokument ze świetną ścieżką dźwiękową (Go Solo Toma Rosenthala).Dowiemy się, jaką markę pijał Alejandro?