fot. Jumbo-Visma

Chciał odzyskać tytuł mistrza Nowej Zelandii, ale może wcale nie stanąć na starcie – taka historia spotkała właśnie George’a Bennetta. Kolarz UAE Team Emirates lecąc z Australii do swojej ojczyzny stracił rower i resztę sprzętu i nie wiadomo czy zdoła go odzyskać na czas.

George Bennett sezon rozpoczął od startów w Santos Tour Down Under i Cadel Evans Great Ocean Road Race. W tym pierwszym pomagał zwycięskiemu Jay’owi Vine’owi, w drugim zaś zdołał nawet sam zafiniszować w czołowej dziesiątce. Dalej w programie startów 32-latka był powrót do ojczyzny i udział w mistrzostwach krajowych, ale wszystko może teraz ulec zmianie.

Leciałem z Melbourne do Sydney liniami Qantas z Melbourne przez Sydney, a mój rower i cała reszta rzeczy zaginęły podczas podróży. Wszystko znajduje się gdzieś na lotnisku, ale obecnie nie można tego odnaleźć. Czy ktoś może mi pomóc? Inaczej mogę nie być w stanie wystartować w mistrzostwach Nowej Zelandii

— opublikował na Twitterze sam zawodnik.

George Bennett był już mistrzem swojego kraju przed dwoma laty, wówczas jeszcze jako zawodnik Jumbo-Visma. 32-latek od zeszłego roku ściga się dla UAE Team Emirates, w barwach którego znajdziemy także dwójkę jego rodaków – Finna Fishera-Blacka i Michaela Vinka.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments