fot. Giro d'Italia Giovani Under 23

Kibice kolarscy zostali niesamowicie rozpieszczeni przez Eurosport i jego wszystkie kanały oraz bogatą ofertę online. Nie oznacza to jednak, że kupiona przez amerykańskiego kolosa Warner Bros. Discovery stacja ma wyłączność na kolarstwo – Tour de Suisse będzie można oglądać na sportowych antenach Polsatu Sport. Gdzie i o której? Podpowiadamy.

Przed nami osiem etapów w ramach wyścigu World Tour rozgrywanego na szwajcarskim terytorium. Szczegółowe informacje o Tour de Suisse znaleźć można w naszym serwisie w obszernej zapowiedzi, tu natomiast skupmy się na tym jak śledzić zmagania najlepszych kolarzy świata na ekranach swoich telewizorów. Będzie nieco skomplikowanie, albowiem ramówka wygląda następująco:

Etap 1 (niedziela):
16:30-17:50 Polsat Sport News (na żywo)

Etap 2 (poniedziałek):
15:35-18:00 Polsat Sport News (na żywo)

Etap 3 (wtorek):
15:35-17:50 Polsat Sport (na żywo)

Etap 4 (środa):
15:35-18:00 Polsat Sport (na żywo)

Etap 5 (czwartek):
15:35-18:00 Polsat Sport (na żywo)

Etap 6 (piątek):
15:00-17:00 Polsat Sport (na żywo)

Etap 7 (sobota):
15:00-17:10 Polsat Sport (na żywo)

Etap 8 (niedziela):
22:30-1:00 Polsat Sport Extra (powtórka)

Jak więc widzimy pierwsze dwa dni zmagań będzie można śledzić w kanale newsowym Polsatu Sport, następnie nastąpi migracja transmisji do głównej anteny sportowego odłamu tejże telewizji, aby w piątek i sobotę przekaz został ulokowany w nieco wcześniejszych godzinach, zaś finałowej jazdy indywidualnej na czas nie obejrzymy na żywo wcale. Tego dnia odbywać się będzie cała masa meczów siatkówki, które stacja ta traktuje priorytetowo, a zatem ostatni etap obejrzeć będzie można jedynie jako powtórkę w Polsacie Sport Extra w godzinach późnowieczornych, czy też nawet dla wielu nocnych.

guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Michal
Michal

Ta powtórka 8 etapu to jakiś żart? Dyletanci zabierają się za kolarstwo