fot. Itzulia Basque Country

Już za moment rusza pierwszy etap tegorocznego wyścigu Itzulia Basque Country, a będzie nim jazda indywidualna na czas. O 15:50 na starcie zobaczymy jedynego Polaka w stawce, czyli Rafała Majkę.

Miastem gospodarzem czasówki jest Hondarribia, a długość odcinka samotnej walki z czasem to ledwie 7,5km. Do etapu przystąpi 154 kolarzy, a wśród nich wielu specjalistów w tej formy rywalizacji. Przed rokiem podobny, premierowy odcinek walki w Kraju Basków wygrał Primož Roglič (Jumbo-Visma).

fot. Procyclingstats
fot. Procyclingstats

W poniższym zestawieniu pogrubieni zostali faworyci dzisiejszego etapu, kursywą zaś oznaczeni są zawodnicy groźni w kontekście walki w klasyfikacji generalnej całego 61. Itzulia Basque Country. Transmisja w Eurosporcie 1 rozpocznie się o 15:30.

14:26:00  MENDEZ Daniel Alejandro Equipo Kern Pharma
14:27:00  AZURMENDI Ibai Euskaltel – Euskadi
14:28:00  ELISSONDE Kenny Trek – Segafredo
14:29:00  NAVARRO Daniel Burgos-BH
14:30:00  KONOVALOVAS Ignatas Groupama – FDJ
DNS  CHAMPOUSSIN Clément AG2R Citroën Team
14:32:00  AULAR Orluis Caja Rural – Seguros RGA
14:33:00  COMBAUD Romain Team DSM
14:34:00  VAN MELSEN Kévin Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux
14:35:00  JOUSSEAUME Alan TotalEnergies
14:36:00  HAMILTON Lucas Team BikeExchange – Jayco
14:37:00  HERRADA José Cofidis
14:38:00  FRAILE Omar INEOS Grenadiers
14:39:00  SAMITIER Sergio Movistar Team
14:40:00  DE BOD Stefan Astana Qazaqstan Team
14:41:00  SOLER Marc UAE Team Emirates
14:42:00  ARASHIRO Yukiya Bahrain – Victorious
14:43:00  EENKHOORN Pascal Jumbo-Visma
14:44:00  SWEENY Harry Lotto Soudal
14:45:00  CAICEDO Jonathan Klever EF Education-EasyPost
14:46:00  CARRETERO Héctor Equipo Kern Pharma
14:47:00  BIZKARRA Mikel Euskaltel – Euskadi
14:48:00  PELLAUD Simon Trek – Segafredo
14:49:00  CABEDO Óscar Burgos-BH
14:50:00  DUCHESNE Antoine Groupama – FDJ
14:51:00  WOODS Michael Israel – Premier Tech
14:52:00  PRODHOMME Nicolas AG2R Citroën Team
14:53:00  LASTRA Jonathan Caja Rural – Seguros RGA
14:54:00  DONOVAN Mark Team DSM
14:55:00  HUYS Laurens Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux
14:56:00  GRELLIER Fabien TotalEnergies
14:57:00  GRMAY Tsgabu Team BikeExchange – Jayco
14:58:00  WANDAHL Frederik BORA – hansgrohe
15:00:00  TULETT Ben INEOS Grenadiers
15:01:00  OLIVEIRA Nelson Movistar Team
15:02:00  KNOX James Quick-Step Alpha Vinyl Team
15:03:00  NIBALI Antonio Astana Qazaqstan Team
15:04:00  POLANC Jan UAE Team Emirates
15:05:00  SÁNCHEZ Luis León Bahrain – Victorious
15:06:00  LEEMREIZE Gijs Jumbo-Visma
15:07:00  CONCA Filippo Lotto Soudal
15:08:00  CAMARGO Diego Andrés EF Education-EasyPost
15:09:00  AGIRRE Jon Equipo Kern Pharma
15:10:00  ITURRIA Mikel Euskaltel – Euskadi
15:11:00  TOLHOEK Antwan Trek – Segafredo
15:12:00  LANGELLOTTI Victor Burgos-BH
15:13:00  MOLARD Rudy Groupama – FDJ
15:14:00  BERWICK Sebastian Israel – Premier Tech
15:15:00  VENDRAME Andrea AG2R Citroën Team
15:16:00  CEPEDA Jefferson Alveiro Caja Rural – Seguros RGA
15:17:00  HEINSCHKE Leon Team DSM
15:18:00  JOHANSEN Julius Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux
15:19:00  RODRÍGUEZ Cristián TotalEnergies
15:20:00  PEÑA Jesús David Team BikeExchange – Jayco
15:21:00  KÄMNA Lennard BORA – hansgrohe
15:22:00  FERNÁNDEZ Rubén Cofidis
15:23:00  YATES Adam INEOS Grenadiers
15:24:00  PEDRERO Antonio Movistar Team
15:25:00  DEVENYNS Dries Quick-Step Alpha Vinyl Team
15:26:00  ROMO Javier Astana Qazaqstan Team
15:27:00  BENNETT George UAE Team Emirates
15:28:00  PERNSTEINER Hermann Bahrain – Victorious
15:29:00  VADER Milan Jumbo-Visma
15:30:00  VERSCHAEVE Viktor Lotto Soudal
15:31:00  GUERREIRO Ruben EF Education-EasyPost
15:32:00  RUIZ Ibon Equipo Kern Pharma
15:33:00  ETXEBERRIA Asier Euskaltel – Euskadi
15:34:00  BRAMBILLA Gianluca Trek – Segafredo
15:35:00  MADRAZO Ángel Burgos-BH
15:36:00  REICHENBACH Sébastien Groupama – FDJ
15:37:00  CATAFORD Alexander Israel – Premier Tech
15:38:00  PARET-PEINTRE Aurélien AG2R Citroën Team
15:39:00  BARCELÓ Fernando Caja Rural – Seguros RGA
15:40:00  NABERMAN Tim Team DSM
15:41:00  HERMANS Quinten Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux
15:42:00  DOUBEY Fabien TotalEnergies
15:43:00  KANGERT Tanel Team BikeExchange – Jayco
15:44:00  GROSSSCHARTNER Felix BORA – hansgrohe
15:45:00  IZAGIRRE Ion Cofidis
15:46:00  THOMAS Geraint INEOS Grenadiers
15:47:00  RODRÍGUEZ Óscar Movistar Team
15:48:00  VANSEVENANT Mauri Quick-Step Alpha Vinyl Team
15:49:00  ZEITS Andrey Astana Qazaqstan Team
15:50:00  MAJKA Rafał UAE Team Emirates
15:51:00  NOVAK Domen Bahrain – Victorious
15:52:00  HARPER Chris Jumbo-Visma
15:53:00  MONIQUET Sylvain Lotto Soudal
15:54:00  SHAW James EF Education-EasyPost
15:55:00  LOPEZ Diego Equipo Kern Pharma
15:56:00  ISASA Xabier Euskaltel – Euskadi
15:57:00  GALLOPIN Tony Trek – Segafredo
15:58:00  BOL Jetse Burgos-BH
15:59:00  ARMIRAIL Bruno Groupama – FDJ
16:00:00  PICCOLI James Israel – Premier Tech
16:01:00  PARET-PEINTRE Valentin AG2R Citroën Team
16:02:00  AMEZQUETA Julen Caja Rural – Seguros RGA
16:03:00  STORK Florian Team DSM
16:04:00  DELACROIX Théo Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux
16:05:00  VUILLERMOZ Alexis TotalEnergies
16:06:00  BAUER Jack Team BikeExchange – Jayco
16:07:00  VLASOV Aleksandr BORA – hansgrohe
16:08:00  LAFAY Victor Cofidis
16:09:00  MARTÍNEZ Daniel Felipe INEOS Grenadiers
16:10:00  IZAGIRRE Gorka Movistar Team
16:11:00  CAVAGNA Rémi Quick-Step Alpha Vinyl Team
16:12:00  RIABUSHENKO Alexandr Astana Qazaqstan Team
16:13:00  ULISSI Diego UAE Team Emirates
16:14:00  ZAMBANINI Edoardo Bahrain – Victorious
16:15:00  KUSS Sepp Jumbo-Visma
16:16:00  VAN GILS Maxim Lotto Soudal
16:17:00  PADUN Mark EF Education-EasyPost
16:18:00  ARRIETA Igor Equipo Kern Pharma
16:19:00  MARTÍN Gotzon Euskaltel – Euskadi
16:20:00  BERNARD Julien Trek – Segafredo
16:21:00  OKAMIKA Ander Burgos-BH
16:22:00  GAUDU David Groupama – FDJ
16:23:00  DE MARCHI Alessandro Israel – Premier Tech
16:24:00  LAPEIRA Paul AG2R Citroën Team
16:25:00  MURGUIALDAY Jokin Caja Rural – Seguros RGA
16:26:00  TUSVELD Martijn Team DSM
16:27:00  PAGE Hugo Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux
16:28:00  CABOT Jérémy TotalEnergies
16:29:00  SCHULTZ Nick Team BikeExchange – Jayco
16:30:00  BUCHMANN Emanuel BORA – hansgrohe
16:31:00  CARVALHO Andre Cofidis
16:32:00  RODRÍGUEZ Carlos INEOS Grenadiers
16:33:00  MÜHLBERGER Gregor Movistar Team
16:34:00  ALAPHILIPPE Julian Quick-Step Alpha Vinyl Team
16:35:00  NATAROV Yuriy Astana Qazaqstan Team
16:36:00  COVI Alessandro UAE Team Emirates
16:37:00  MÄDER Gino Bahrain – Victorious
16:38:00  VINGEGAARD Jonas Jumbo-Visma
16:39:00  CRAS Steff Lotto Soudal
16:40:00  URÁN Rigoberto EF Education-EasyPost
16:41:00  ADRIÀ Roger Equipo Kern Pharma
16:42:00  AZPARREN Xabier Mikel Euskaltel – Euskadi
16:44:00  LÓPEZ Juan Pedro Trek – Segafredo
16:46:00  SÁNCHEZ Pelayo Burgos-BH
16:48:00  ROUX Anthony Groupama – FDJ
16:50:00  HOULE Hugo Israel – Premier Tech
16:52:00  GALL Felix AG2R Citroën Team
16:54:00  NIEVE Mikel Caja Rural – Seguros RGA
16:56:00  LEKNESSUND Andreas Team DSM
16:58:00  GOOSSENS Kobe Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux
17:00:00  LATOUR Pierre TotalEnergies
17:02:00  MAAS Jan Team BikeExchange – Jayco
17:04:00  HIGUITA Sergio BORA – hansgrohe
17:06:00  GESCHKE Simon Cofidis
17:08:00  GEOGHEGAN HART Tao INEOS Grenadiers
17:10:00  MAS Enric Movistar Team
17:12:00  EVENEPOEL Remco Quick-Step Alpha Vinyl Team
17:14:00  HENAO Sebastián Astana Qazaqstan Team
17:16:00  FORMOLO Davide UAE Team Emirates
17:18:00  BILBAO Pello Bahrain – Victorious
17:20:00  ROGLIČ Primož Jumbo-Visma
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments