Katarzyna Wilkos, Agnieszka Skalniak-Sójka, Dominika Włodarczyk.
fot. ATOM Deweloper Posciellux.pl Wrocław

Świetnie zakończyła się wyprawa naszej polskiej drużyny zawodowej pań ATOM Deweloper Posciellux.pl Wrocław do Czech. W sobotę dwie polskie zawodniczki stanęły na podium Pardubické kritérium, w niedzielę kolarkom udało się ustrzelić tryplet w Techniserv Cup.

O tym, że dziewczyny z ATOM Deweloper Posciellux.pl wybierają się do Czech pisaliśmy u progu weekendu. Teraz z przyjemnością możemy zameldować, że była to udana wyprawa, a zawodniczki polskiej drużyny istnie zdominowały rywalizację na szosach naszych południowych sąsiadów.

W sobotę odbyło się Pardubické kritérium, w którym po wygraną sięgnęła Dominika Włodarczyk, trzecie miejsce zajęła Łucja Miedzińska (znana pod panieńskim nazwiskiem Pietrzak – pora się przyzwyczajać do nowej formy), zaś piąta była Kaja Rysz.

Może być zdjęciem przedstawiającym 6 osób i ludzie stoją
fot. ATOM Deweloper Posciellux.pl Wrocław

Dzień później, również w Pardubicach, na zawodniczki polskiej ekipy czekał już dłuższy start w szosowym wyścigu Techniserv Cup. Atomówki nie dały szans rywalkom i zajęły całe podium – triumfowała Katarzyna Wilkos , drugie miejsce zajęła Agnieszka Skalniak-Sójka, a wraz z nimi do dekoracji wyszła także trzecia na mecie Dominika Włodarczyk.

Wypowiedź zwyciężczyni poniżej.

Poprzedni artykułWahoo KICKR ROLLR oczami Pana Tygrysa
Następny artykułMathieu van der Poel poprowadzi Alpecin-Fenix na Dwars door Vlaanderen
Niegdyś zapalony biegacz, dziś sędzia siatkówki z Pomorza, przy okazji aktywnie grający w jednej z trójmiejskich drużyn. Fan kolarskich statystyk i egzotycznych wyścigów. Marzenie związane z tą dyscypliną? Wyjazd na Mistrzostwa Świata do Rwandy w 2025 roku.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments