ATOM Deweloper Posciellux.pl Wrocław
fot. ATOM Deweloper Posciellux.pl Wrocław

Już w niedzielę zobaczymy na powrót polską drużynę zawodową kobiet w akcji! ATOM Deweloper Posciellux.pl Wrocław znalazł się na liście startowej włoskiej jednodniówki Trofeo Oro in Euro – Women’s Bike Race.

Polska drużyna zarządzana Pawła Bentkowskiego i jego żonę Paulinę Brzeźną-Bentkowską od 1 stycznia tego roku stała się zawodową formacją. Swój premierowy sezon rozpoczną we Włoszech, od startu w 10. edycji Trofeo Oro in Euro – Women’s Bike Race.

Na szerokiej liście startowej w serwisie Procyclingstats znajdziemy Polki nie tylko w 7-osobowym składzie ATOM Deweloper Posciellux.pl Wrocław, ale i w drugiej polskiej drużynie TKK Pacific Nestle Fitness oraz w zagranicznych ekipach. W barwach Ceratizit-WNT Pro Cycling kolejny start zaliczy tam Marta Lach, a w Valcar – Travel & Service świetnie odnajduje się Karolina Kumięga, dla której będzie to już 9. dzień wyścigowy.

Poprzedni artykułTim Declercq straci sezon belgijskich klasyków
Następny artykułAlexandre Geniez z wyrokiem za przemoc domową
Niegdyś zapalony biegacz, dziś sędzia siatkówki z Pomorza, przy okazji aktywnie grający w jednej z trójmiejskich drużyn. Fan kolarskich statystyk i egzotycznych wyścigów. Marzenie związane z tą dyscypliną? Wyjazd na Mistrzostwa Świata do Rwandy w 2025 roku.
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments