fot. Clasica de Jaen

W czwartek o godzinie 20:00 na kanale YouTube NaszosieTV odbędzie się LIVE, podczas którego dziennikarze Naszosie.pl porozmawiają o inauguracji i pierwszych wyścigach sezonu 2022. Zapraszamy serdecznie!

Ciekawe ściganie w Challenge Mallorca z nieśmiertelnym Alejandro Valverde (Movistar) czy dobrymi występami Brandona McNulty’ego (UAE Team Emirates), który został kolarzem miesiąca według redakcji Naszosie.pl, polemika wokół sterrato na wyścigu Volta a la Comunitat Valenciana, wymarzony początek sezonu dla drużyny Lotto-Soudal czy wciąż obecny i psujący szyki Covid.

Teraz przeszliśmy już do kolejnej fazy sezonu – trwają wyścig etapowe Ruta del Sol oraz Volta ao Algarve, które coraz bardziej zbliżają nas do tzw. opening weekend. Za nami hiszpańskie jednodniówki, a w tym „hiszpańskie Strade Bianche” Clásica de Jaén.

O tym wszystkim, ale także o niedalekiej i nieco dalszej przyszłości Aleksandra Górska, Marta Wiśniewska oraz Kacper Krawczyk porozmawiają podczas LIVE’a w czwartek 17 lutego o godzinie 20:00. Serdecznie zapraszamy do oglądania i do dyskusji. Czekamy na Was!

Jednocześnie zapraszamy do subskrybowania kanału NaszosieTV – wówczas nie ominą nikogo żadne nasze materiały 🙂

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments