fot. Instagram / Michał Paluta

Michał Paluta z drużyny JBG2 CryoSpace MTB Team był gościem LIVE’a z NaszosieTV. Mistrz Polski na szosie z 2019 roku opowiadał między innymi o zmianie kolarskiej dyscyplinie, nowych doświadczeniach z tym związanych, różnicach pomiędzy kolarstwem górskim a szosowym oraz wielu innych ciekawych rzeczach. 

Rozmowa z Michałem miała formę wywiadu „na żywo” na naszym kanale YouTube, co oznacza, że pytania zadawali także widzowie. Byliśmy ciekawi, co słychać u byłego mistrza Polski i jak czuje się po przesiadce na „górala”. Szczegółów możecie posłuchać w rozmowie poniżej.

Wywiady LIVE z kolarzami i osobami ze świata kolarstwa to cykliczne rozmowy. Poprzednio naszymi gośćmi byli Marek Sawicki, masażysta najlepszych kolarzy na świecie, oraz znany i bardzo dobry fotograf Szymon Gruchalski. Zapraszamy do oglądania tych wszystkich rozmów!

Poprzedni artykułGiro d’Italia 2023: Finałowa czasówka z autami technicznymi tylko dla najlepszych
Następny artykułIan Stannard nowym dyrektorem sportowym INEOS Grenadiers
Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. W kolarstwie szosowym urzeka ją estetyka tej dyscypliny stojąca w opozycji do cierpienia. Amatorsko jeździ na rowerze górskim i szosowym, przejeżdżając kilka tysięcy kilometrów rocznie.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments