fot. Tour de France

Twitterowe konto Cycling Out of Context przygotowało video, w którym można obejrzeć najśmieszniejsze, najdziwniejsze i najbardziej dramatyczne momenty sezonu 2022. 

Jest listopad, dni krótkie, a jeśli chodzi o kolarstwo to można oglądać tylko przełaje i ściganie na torze. Zatem, jeśli ktoś tęskni za szosą, to warto zobaczyć krótkie video, które przygotowało twitterowe konto Cycling Out of Context.

Twórcy „kolarstwa poza kontekstem” przez cały sezon odnotowują wydarzenia w kolarstwie, które bawią, budzą zdziwienie, a nawet strach. Pokazują tę nieco mniej oficjalną stronę tego sportu. Nie inaczej jest tym razem.

W najnowszym nagraniu video możemy obejrzeć między innymi takie momenty jak korek od szampana, który na podium Giro d’Italia zranił oko Biniama Girmaya, zapierający dech w piersiach zjazd Toma Pidcocka z Galibier w tegorocznym Tour de France, nerwową zmianę roweru Jonasa Vingegaarda na brukowanym etapie Wielkiej Pętli albo grę w papier, nożyce, kamień Tadeja Pogačara i Rafała Majki na Tour of Slovenia.

Naprawdę chyba największy ponurak uśmiechnie się oglądając ten film – polecamy!

Cycling Out of Context Highlights | 2022 Season

Thank you all for the memories. Enjoy. pic.twitter.com/OaRTkdcbb5

— Cycling out of context (@OutOfCycling) November 16, 2022

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments