Nicole Frain
fot. Santos Tour Down Under

W miejsce odwołanego Santos Tour Down Under w Australii po raz drugi z rzędu organizatorzy przygotowali dla lokalnych widzów imprezę zamienną – Santos Festival of Cycling. Na starcie znajdziemy wiele gwiazd.

W dniach 21-29 stycznia w australijskiej Adelajdzie ma miejsce Santos Festival of Cycling. Impreza ta obejmuje rywalizację zarówno pań, jak i panów, a także m.in. pokazowe kryterium. Dziś dla przykładu do rywalizacji stanęła elita kobiet na pierwszym z trzech swoich etapów.

Dla fanów kolarstwa najważniejsze z pewnością są głośne nazwiska. Na miejscu pojawiły się najgłośniejsze gwiazdy australijskiego kolarstwa – m.in. Richie Porte, Rohan Dennis, Luke Plapp, Luke Durbridge czy Chris Harper u panów, a także Amanda Spratt, Grace Brown czy Georgia Baker wśród kobiet.

Zainteresowani mogą śledzić transmisję live w sieci dostępną na stronie wyścigu.

Poprzedni artykułTrening kolarski: mróz i upał – jak wpływają na nasz organizm?
Następny artykułClàssica Comunitat Valenciana 2022: Giovanni Lonardi otwiera ściganie w Europie
Niegdyś zapalony biegacz, dziś sędzia siatkówki z Pomorza, przy okazji aktywnie grający w jednej z trójmiejskich drużyn. Fan kolarskich statystyk i egzotycznych wyścigów. Marzenie związane z tą dyscypliną? Wyjazd na Mistrzostwa Świata do Rwandy w 2025 roku.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments