Kolejna edycja kolarskiego kalendarza The Climb już w sprzedaży! Edycję na rok 2022 możemy otrzymać TUTAJ w cenie, od 69 PLN. 

Z czego złożony jest kalendarz na nadchodzący 2022? Zapraszamy do lektury zapoznawczej, poniżej!

10 NAJWIĘKSZYCH WYŚCIGÓW WORLD TOURU

W roku 2022 wyrusz z nami w kolejną ekscytującą podróż do dwunastu niezwykłych miejsc, które żyją i oddychają kolarstwem szosowym, a do tego fenomenalnie wyglądają na fotografiach.

Milano-Sanremo to symboliczny początek wiosny, Tour de France przypada na upalne lipcowe dni, a Il Lombardii towarzyszą pożółkłe liście.

To największe wyścigi World Touru niezawodnie odmierzają kolejne miesiące i pory roku w trakcie kolarskiego sezonu, dlatego tym razem kalendarz THE CLIMB 2022 zabierze Cię w pełną sportowych emocji podróż wraz z zawodowym peletonem.

Od błękitnego oceanu w Australii i białego pyłu ponad wzgórzami Toskanii, przez mityczne przełęcze Giro d’Italia i Tour de France, aż po zarumienione jesienią szosy wokół jeziora Como. Kalendarz THE CLIMB 2022 dla jednych będzie kolejną odsłoną wizualnej uczty z zachwycającymi pejzażami w tle, innym natomiast umili odliczanie czasu pomiędzy kolejnymi bataliami wyznaczającymi rytm kolarskiego sezonu.

2 SŁYNNE PODJAZDY NA ZAKOŃCZENIE SEZONU

Nie martw się. Na trasie nie zabraknie także spektakularnych podjazdów – w ramach odpoczynku po pełnym emocji sezonie startowym, na lekko, w kameralnym gronie, pokonamy słynne Col d’Izoard oraz Col d’Aubisque

Jaki są formaty tegorocznego kalendarza?

Dostępność w dwóch formatach i wykorzystanie najwyższej jakości, starannie wyselekcjonowanych fotografii sprawia, że kalendarz THE CLIMB z powodzeniem ozdobi ściany mieszkania każdego miłośnika kolarstwa, jak również pozwoli myślom odpłynąć w kierunku niezdobytych dotąd szos podczas dłużących się godzin spędzanych w biurze.

Zarówno wersja ścienna (A2), jak i biurkowa (A5) wydrukowane zostały na grubym, kredowym papierze 250g dającym gwarancję jego wysokiej trwałości. W tej edycji, dla poprawienia czytelności i zwiększenia ilości miejsca na Twoje notatki i zapiski, usunęliśmy ze stron wszystkie logotypy.

Czego się dowiemy zerkając na nasz kalendarz?

Gdzie rozgrywany jest Strade Bianche? Ile etapów liczy Tour de Pologne? Kto wygrał najwięcej edycji Tour de Suisse? Naszym zdaniem nie musisz znać wszystkich statystyk na pamięć, ale nie musisz też czekać, aż przypomną Ci je prowadzący transmisję komentatorzy. Każdy “wyścig miesiąca” opisany jest informacjami o miejscu jego rozgrywania, dacie powstania, liczbie edycji czy najczęściej dekorowanych zawodnikach. Naniesione w kalendarzu terminy rozgrywania wyścigów cyklu WorldTour i Mistrzostw Świata uzupełni uproszczony profil Tour de France, dzięki któremu już nigdy nie będziesz musiał zaznaczać kluczowych odcinków czerwonym markerem.

Link do sklepu – TUTAJ

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments