fot. Mazowsze Serce Polski

Bracia Marcin oraz Tomasz Budzińscy są kolejnymi kolarzami, którzy pozostają w ekipie HRE Mazowsze Serce Polski na kolejny sezon. Wcześniej umowy przedłużyli między innymi: Piotr Brożyna, Adam Stachowiak czy Jakub Kaczmarek.

23-letni bracia notują z roku na rok progres, stając się coraz to bardziej istotnymi elementami formacji Dariusza Banaszka. W minionym już, sezonie wyścigowym 2021, Tomaszowi udało się zanotować takie rezultaty, jak: 6. miejsce w klasyfikacji generalnej CCC Tour, wicemistrzostwo Szosowych Górskich Mistrzostw Polski czy 4. pozycja w Memoriale Henryka Łasaka. Oto co sam zainteresowany miał do powiedzenia na temat swego pozostania w drużynie:

Bardzo się cieszę, że mogę kolejny sezon ścigać się w ekipie HRE Mazowsze Serce Polski! Ten sezon był bardzo udany dla mnie, jak i całej naszej ekipy. W tym sezonie miałem możliwość ścigania się z najlepszymi ekipami na świecie i rozwijania swoich umiejętności z najlepszymi. Mam nadzieję, że przyszły sezon będzie jeszcze lepszy od tego i cała ekipa będzie równie zgrana jak w tym roku.

Marcinowi indywidualnie udało się zająć lokaty w czołowej dziesiątce Memoriału Henryka Łasaka czy Grand Prix Słowacji. Jako ceniony pomocnik zapracował także na wyjazd na Mistrzostwa Europy do Trydentu, gdzie reprezentował Polskę w wyścigu elity mężczyzn. Poniżej kilka słów od samego zawodnika:

Jestem bardzo zadowolony, że będę mógł się ścigać kolejny sezon w barwach HRE Mazowsze Serce Polski. Po bardzo udanym sezonie 2021 dla całej drużyny, jestem pewien, że kolejny będzie równie owocny. Miło mi, że będę mógł dalej współpracować z tymi samymi ludźmi i tworzyć bardzo ciekawy i perspektywiczny projekt.

Trzymamy kciuki za dalszy rozwój i życzymy powodzenia w nadchodzącym sezonie 2022!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments