12 etapów, zapierające dech w piersiach widoki, finisze na najbardziej ikonicznych podjazadach, taki jest kolarski kalendarz The Climb 2021.

W roku 2021 wyrusz w kolejną ekscytującą podróż do dwunastu niezwykłych miejsc, w których miłość do kolarstwa szosowego i gór zbiega się w tych samych punktach.

Od najbardziej kultowych, alpejskich podjazdów po dzikie, rumuńskie bezdroża. Najnowsza odsłona kalendarza The Climb pozwoli Ci na nowo odkryć czysto hollywoodzki blichtr L’Alpe d’Huez, księżycowy krajobraz Mont Ventoux jak również zmierzyć się z zaskakującymi wyzwaniami rzucanymi przez Drogę Transfogaraską.

Wspólnie przemierzymy szosy Francji, Włoch, Hiszpanii, Szwajcarii, Austrii oraz… zaskakującej Rumunii!

Dostępność w dwóch formatach i wykorzystanie najwyższej jakości, starannie wyselekcjonowanych fotografii sprawia, że kalendarz The Climb z powodzeniem ozdobi ściany mieszkania każdego miłośnika kolarstwa, jak również pozwoli myślom odpłynąć w kierunku niezdobytych dotąd szos podczas dłużących się godzin spędzanych w biurze.

Zarówno wersja ścienna (A2), jak i biurkowa (A5) wydrukowane zostały na grubym, kredowym papierze z terminarzem wyścigów cyklu WorldTour i parametrami wszystkich 12 podjazdów.

Naniesione w kalendarzu terminy rozgrywania wyścigów cyklu WorldTour i Mistrzostw Świata uzupełniają uproszczony profil etapów Tour de France, dzięki którym już nigdy nie będziesz musiał zaznaczać kluczowych odcinków czerwonym markerem 😉

Znasz na pamięć parametry wszystkich ikonicznych wzniesień? Naszym zdaniem nie musisz, dlatego każdy podjazd miesiąca uzupełniają informacje o jego dokładnej lokalizacji, roku debiutu na trasie jednego z wielkich tourów, długości czy średnim i maksymalnym nachyleniu.

Cena kalendarza to 59 PLN, link do sklepu > tutaj.

Patronujemy i polecamy!

 

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments