fot. Instagram

Trzykrotny zwycięzca wyścigu Vuelta a España Primož Roglič (Jumbo-Visma) spędził czas i wspólnie jeździł na rowerze z katalońskim motocyklistą serii MotoGP Aleixem Espargaró, którego jest idolem. 

Obaj panowie byli widziani razem na torze Ricardo Tormo w Cheste, we wspólnocie autonomicznej Walencja, przed Grand Prix Walencji. Roglič wsiadł także na motocykl Espargaró.

Według portalu Speedweek, słoweńskiego kolarza zaprosił Espargaró. Po sesjach treningowych motocyklista wsiadł na swój rower marki Orbea i pojeździł po torze wraz z Rogličem. Trzykrotny zwycięzca Vuelty oraz mistrz olimpijski w jeździe indywidualnej na czas przymierzył się także na motocyklu Aprilla katalońskiego reprezentanta sportów motorowych.

– To było bardzo pozytywne doświadczenie być z jednym z moich idoli, którego podziwiam bardzo. To jest wielki kolarz, mój ulubiony. Jego historia jest niesamowita. Ma za sobą cztery czy pięć niesamowitych sezonów. Jest czystą inspiracją dla wszystkich sportowców. Miałem z nim kontakt za pośrednictwem mediów społecznościowych, a teraz mieliśmy okazję poznać się osobiście

– powiedział Aleix Espargaró.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez MotoGP™ (@motogp)

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments