fot. EF Education-Nippo

Nie tylko Sergio Higuita przedwcześnie zaczął korzystać publicznie z nowego sprzętu. Podobny błąd popełnił Lawson Craddock.

Przypomnijmy, że kilka dni temu Kolumbijczyk, pomimo wciąż ważnego kontraktu z EF Education-Nippo, niedawno został sfotografowany na rowerze zespołu BORA-hansgrohe. W podobnej sytuacji znalazł się Lawson Craddock. Jego fotografowie „przyłapali” podczas imprezy organizowanej przez sklep Mellow Jonny’s, gdy jeździł na rowerze marki Giant.

Co ciekawe, w poprzednim sezonie kolarze BikeExchange – zespołu, do którego na początku stycznia przeniesie się Amerykanin – jeździli na rowerach marki Bianchi, ale według „Cyclingnews” na początku roku powinni ogłosić przesiadkę na Gianty.

Czy to oznacza, że Amerykanin przedwcześnie rozstanie się z EF? Przykład Higuity każe sądzić, że nie. Zwłaszcza, że do zdarzenia doszło już w ubiegły weekend, nie można więc mówić, że 29-latek mógł wyciągnąć wnioski z błędu Kolumbijczyka. Samo kierownictwo ekipy przekazało „Cyclingnews”, że „Wszyscy zawodnicy są traktowani tak samo”. Można więc spodziewać się, że znów skończy się na przeprosinach.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments