fot. HJC

Ledwo zamknęliśmy pierwszą część sezonu startowego 2021, a już wystartowała kolarska karuzela transferowa zarówno wśród zawodników, jak i sponsorów. Jedną z pierwszych informacji o przedłużeniu współpracy jest pomiędzy drużyną Israel Start-Up Nation i firmą HJC Sports.

Po udanej pierwszej części sezonu w wykonaniu izraelskiej drużyny, m.in. zwycięstwo etapowe Dana Martina podczas Giro i pierwsza dziesiątka klasyfikacji generalnej, świetne występy Sepa Vanmarcke podczas Omloop i Flandrii, a także Michaela Woodsa w Walońskiej Strzale, Staruszce i etapówkach Tour de Romandie i Tour de Suisse, umowa z koreańskim producentem kasków została przedłużona na dwa kolejne sezony.

Oznacza to, że zawodnicy drużyny Israel Start-Up Nation do końca sezonu 2023 będą jeździć, a także być chronionymi przez kaski HJC IBEX 2.0 i HJC FURION 2.0, w których ścigają się od początku obecnego sezonu.

Cieszymy się z przedłużenia naszej współpracy z firmą HJC Sports na kolejne dwa lata. Możliwość polegania na ponad 50-letnim doświadczeniu w tworzeniu innowacyjnych kasków będzie sporym atutem naszych zawodników. Bezpieczeństwo w kolarstwie jest bardzo ważne i wyposażając kolarzy w kaski HJC Sports wiem, że oddajemy ich w dobre ręce. Co więcej, aerodynamika i doskonała wentylacja kasków IBEX 2.0 i FURION 2.0 w niemałym stopniu przyczynia się do naszych sukcesów

– powiedział Klejj Carlström, manager drużyny Israel Start-Up Nation.

Wydłużenie partnerstwa HJC Sports z drużyną Israel Start-Up Nation to dla nas spory powód do dumy. Zaufanie jakie pokładają w nas zawodnicy drużyny oraz wskazówki zwrotne, które następnie wykorzystywane są do tworzenia jeszcze lepszych kasków są bezcenne. Podczas kolejnych dwóch lat współpracy towarzyszyć będziemy drużynie w ich drodze do sukcesu oferując jeszcze lepsze, bezpieczniejsze i wygodniejsze kaski

– mówił Junho Hong, dyrektor zarządzający HJC Europe.

Poprzedni artykułIO Tokio: Dyrektor sportowy niemieckiej kadry odesłany do domu za rasistowskie zachowanie
Następny artykułTour de l’Ain 2021: Jose Alvaro Hodeg wygrywa na otwarcie
Oficer marynarki handlowej z wykształcenia i zawodu. Pracę na morzu łączy z pasją do kolarstwa, a w szczególności do klasyków. Ma jedną wadę - lubi pływać przed i biegać po rowerze.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments