A.S.O. / Charly Lopez

108. edycja Tour de France to ścigający rekord Merckxa Mark Cavendish i zaczynający nawiązywać do legendy Kanibala od nieco innej strony Tadej Pogacar. Pomiędzy ich triumfami to jednak festiwal solowych akcji, z których każda miała inne zabarwienie emocjonalne, ale wszystkie wiązały się z koniecznością pokonania własnych słabości. 17 i 18 lipca możesz zrobić to samo, z szansą na całkiem materialne nagrody.

Patrick Konrad zrobił to, by przypomnieć sobie o sensie wszystkich swoich poświęceń, Sepp Kuss z pobudek natury romantycznej, a Matej Mohoric, by z powrotem mówiły tylko nogi. Na długo przed nimi był jednak David Millar i jego ucieczka na najdłuższym odcinku Tour de France 2012, podczas którego na trasie z Saint-Jean-de-Maurienne do Annonay-Davézieux pokonał w odjeździe dnia 226 kilometrów. 

Na tym właśnie polega zaproponowany przez słynnego kolarza ekipy Garmin challenge Millar Time. Przejedź 226 kilometrów w czasie dwóch ostatnich dni rozgrywania Tour de France 2021, czyli 17 i 18 lipca. Nie mają znaczenia styl, średnia prędkość, waty i liczba podejść, na które rozłożysz ten dystans.

Dla najszybszych, najwolniejszych i tych, którzy mają szczęście w losowaniach, przewidziane są atrakcyjne nagrody m. in ze stajni Garmina. 

Ja pojadę, bo mogę. I bo lubię jeździć w deszczu. 😉

Więcej informacji o tym wyzwaniu znajdziecie TUTAJ

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments