Lachlan Morton
fot. EF Education - Nippo

Od zakończenia tegorocznego wyścigu Tour de France minęło już kilka miesięcy, ale być może pamiętają Państwo niezwykłą eskapadę, jakiej się podjął Lachlan Morton. Obecnie można wygrać rower Australijczyka, którym przemierzał on szosy kraju położonego nad Sekwaną.

Ekipa EF Education-Nippo i jej kolarze przyzwyczaili nas, że oprócz ścigania się w szosowych wyścigach, wielokrotnie biorą udział w wielu szalonych projektach i akcjach charytatywnych.

Bez wątpienia tego typu inicjatywą była „Wielka Pętla” Lachlana Mortona, której podjął on się w lipcu tego roku. Po ukończeniu tego wyzwania Australijczyk, który zbierał pieniądze na organizację charytatywną World Bicycle Relief nie poprzestał na samej jeździe w swoim wyścigu „dookoła Francji”.

Od wczoraj można wziąć udział w losowaniu: roweru Cannondale SuperSix EVO w komplecie z Shimano Dura Ace Di2 i kołami Vision, rozmiar 54 cm, ekwipunku i innych gadżetów kolarza zespołu EF Education-Nippo. Pojedynczy fant na tej loterii kosztuje 25 GBP. Akcja potrwa do końca października. Więcej informacji dotyczących tej pięknej, charytatywnej inicjatywy można znaleźć pod tym linkiem.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Eryk
Eryk

Super jak ktos wygra ten rower pozdrawiam , choc ja mam nikle szanse tu Eryk 👍👍🚲🚲🚲🚲🙋‍♂️