fot. Mazowsze Serce Polski Cycling Team

Mihkel Raim już za dwa dni zadebiutuje w Mazowsze Serce Polski. W najbliższych dniach Estończyka czeka kilka startów w Chorwacji.

Raim był najciekawszym transferem przeprowadzonym w tym okienku przez Mazowsze Serce Polski. Niestety jako że został on ogłoszony stosunkowo późno, 27-latek nie znalazł się w składzie ekipy Dariusza Banaszka na wyścigi w Turcji, od startu w których rozpoczęła ona sezon.

Nowa gwiazda Mazowsza pojawi się jednak na starcie kolejnych zawodów, w których wystąpi najlepsza polska ekipa. Jego pierwszym występem będzie Trofej Umag, które odbędzie się już w najbliższą środę, natomiast kolejne w jego planach startowych są: Trofej Porec (7 marca) oraz Istrian Spring Trophy (11-14 marca).

Za mną dość chaotyczne przygotowania, więc nie narzucam na siebie dużej presji. Chcę zapoznać się z drużyną oraz przyzwyczaić się do nowego sprzętu. Jeżeli pojawi się okazja, powalczę o dobry wynik, ale jeżeli zobaczę, że ktoś z drużyny jest mocniejszy ode mnie, to pomogę mu w odniesieniu zwycięstwa. Wierzę, że znajdziemy w tym równowagę.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments