fot. Tour of Bulgaria

Mistrz Estonii Mihkel Räim jest nowym nabytkiem czeskiego zespołu kontynentalnego ATT Investments. To oznacza, że 29-latek znów będzie się regularnie ścigał w naszej części Europy.

Mihkela Räima dobrze mogliśmy poznać za sprawą jego jazdy dla HRE Mazowsze Serce Polski w sezonie 2021. Dla polskiej drużyny Estończyk odniósł wówczas 5 zwycięstw, w tym było mistrzostwo krajowe czy triumf w klasyfikacji generalnej Belgrad-Banja Luka. Po roku w drugiej dywizji w barwach Burgos-BH 29-latek wraca na poziom ekipy kontynentalnej, a jego nowym pracodawcą będzie ATT Investments.

Czeska ekipa póki co ogłosiła trzy bardzo ciekawe transfery. Oprócz pozyskania mającego worldtourowe doświadczenie Estończyka do tej drużyny dołączą także Jakub Otruba i Daniel Turek. Ten pierwszy to 24-letni Czech, w którego dorobku od tego roku znajdziemy już zawodowe zwycięstwo – triumf na etapie Turul Romaniei. Drugi z tych zawodników trafia do ATT z Team Felbermayr – Simplon Wels – 29-latek nie miał jednak ostatnio najlepszego okresu i raczej będzie w nowych barwach szukał odbudowy.

Warto śledzić transfery takich ekip jak ATT Investments, bowiem czeska formacja dość często wita także w Polsce. W tym roku mogliśmy ich oglądać podczas takich wyścigów jak Małopolski Wyścig Górski, Wyścig Solidarności i Olimpijczyków, Dookoła Mazowsza, Karpackiego Wyścigu Kurierów czy całej masy jednodniówek – Grand Prix Nasielsk-Serock, Grand Prix Wyszków, Visegrad 4 Bicycle Race Grand Prix Polski, Memoriału Andrzeja Trochanowskiego, Memoriał Henryka Łasaka czy Memoriału Jana Magiery.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments