fot. Eurosport

Były irlandzki kolarz, a obecnie ekspert i komentator Eurosportu Sean Kelly, dochodzi do siebie po bardzo nieprzyjemnej kraksie podczas treningu na rowerze górskim. Irlandczyk połamał się kilka tygodni temu, ale tuż przed Świętami zapewniał w mediach społecznościowych, że czuje się coraz lepiej.

Pomimo zakończenia kolarskiej kariery wiele lat temu, Sean Kelly nie przestaje być aktywny fizycznie i wciąż jeździ na rowerze dla podtrzymania formy. Podczas jednego z treningów na rowerze MTB miał kraksę, w wyniku której doznał kilka złamań.

Informacja o tym zdarzeniu rozeszła się wśród kolarskiej społeczności, a sam Kelly potwierdził ją tuż przed Bożym Narodzeniem, zapewniając jednocześnie, że kontuzje powoli się goją.

– Wychodzę dzisiaj na spacer. W związku z tym, że kilka tygodni temu miałem kraksę na rowerze górskimi, w najbliższym czasie będę więcej spacerował niż jeździł na rowerze. Złamałem obojczyk i kilka żeber. Trochę mnie to wszystko bolała, ale z dnia na dzień jest coraz lepiej. Życzę wam wszystkim wesołych Świąt oraz radosnego i pełnego sukcesów 2021 roku

– napisał Sean Kelly w mediach społecznościowych.

Jak donosi irlandzki portal Stickybottle, Sean Kelly podczas lockdownu nie zarzucał uprawiania sportu, jeżdżąc na rowerze i biegając. Jak mówi, pozwala mu to zachować zarówno zdrowie fizyczne, jak i psychiczne.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments