fot. news.dk

Urodzony w Kopenhadze Jesper Hansen opuszcza drużynę kierowaną przez Cedrica Vasseura. Kolejnym przystankiem w karierze 30-letniego zawodnika najprawdopodobniej będzie Riwal Securitas, jedna z ekip z grona ProTeams.

Były kolarz zespołów Tinkoff-Saxo oraz Astana Pro Team przez ostatnie dwa sezony ścigał się w barwach Cofidisu. Niestety Duńczyk we francuskim zespole nie spełnił pokładanych w nim nadziei i dlatego też nie otrzymał on propozycji przedłużenia kontraktu.

Wszystko wskazuje na to, że Jesper Hansen nie będzie w 2021 roku ścigać się już na poziomie World Tour. Jak przyznał 30-latek w rozmowie z duńską gazetą Ekstrabladet właściwie ma do wyboru tylko jedną ofertę.

W tym momencie oferta zespołu Riwal Securitas to moja jedyna szansa na kontynuowanie kolarskiej kariery. Tak naprawdę nie mam żadnych innych alternatyw

– mówił Duńczyk.

 

Poprzedni artykułLennard Kämna: „Jestem gotowy na 2021 rok”
Następny artykułAndrea Guardini zostaje w zespole Giotti Victoria-Savini Due
Kolarstwem interesuje się od ponad 6 lat. Obecny student Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Amatorsko jeździ na rowerze szosowym. Od 2014 roku nie wyobraża sobie wakacji spędzonych gdzieś indziej niż przy trasie Tour de Pologne.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments