Według informacji przekazanych przez Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport w kolarstwie szosowym w 2021 roku odbędą się w Rawie Mazowieckiej w województwie łódzkim.

Wyścig ze startu wspólnego na wietrznej trasie na wspomnianych powyżej Mistrzostwach Polski Masters i Cyklosport ma się planowo odbyć w niedzielę 20 czerwca 2021 roku w Rawie Mazowieckiej, czyli mieście położonym nad rzeką Rawką. Organizatorem tego wydarzenia będzie Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów. Natomiast rywalizacja w jeździe indywidualnej na czas planowana jest dokładnie tydzień później. Wspomnianych informacji nie potwierdził jeszcze Polski Związek Kolarski (PZKol).

Natomiast tegoroczne Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport odbywały się na znacznie bardziej selektywnej trasie w Osieku w Dolinie Karpia u odnóża Beskidu Małego. Organizowane przez Tatra Cycling Events na czele z Cezarym Szafrańcem wydarzenie mimo pandemii COVID-19 zakończyło się organizacyjnym sukcesem.

Szczegółowy raport zmagań wraz z wynikami tegorocznych Mistrzostw Polski Masters i Cyklosport w kolarstwie szosowym znajduje się pod tym linkiem.

Poprzedni artykułArthur Vichot kończy karierę
Następny artykułAgent Nibaliego zaprzecza rzekomemu transferowi do INEOS Grenadiers
Kolarstwem interesuje się od ponad 6 lat. Obecny student Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Amatorsko jeździ na rowerze szosowym. Od 2014 roku nie wyobraża sobie wakacji spędzonych gdzieś indziej niż przy trasie Tour de Pologne.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments