fot. CCC Development Team

Czy wszyscy polscy kibice mogą zostać sponsorem drużyny kolarskiej? Oczywiście, że tak! Skorzystać z tego postanowili włodarze ekipy CCC Development, którzy rozpoczęli zbiórkę pieniędzy na przyszłoroczny budżet.

O problemach młodzieżowej ekipy CCC mówiło się już od dawna. W ostatnim czasie pojawiło się jednak światełko w tunelu. Zgodnie z informacjami podawanymi przez włodarzy, istnieje bardzo duża szansa na znalezienie odpowiedniego sponsora na sezon 2021. Niestety nawet duże wsparcie nie musi wystarczyć do domknięcia budżetu. Tym samym zdecydowano się na otwarcie zbiórki na Patronite, która ma pozwolić na start ekipy w przyszłym roku.

Celem całej akcji jest zapewnienie miesięcznego zastrzyku gotówki w wysokości 50 tysięcy złotych miesięcznie. Kwota ta ma zapewnić utrzymanie płynności finansowej, która w prowadzeniu zespołu jest absolutnie kluczowa. Niestety, wszelkie benefity za pozycję patrona nie są specjalnie atrakcyjne. Każda osoba płacąca miesięcznie tysiąc złotych (kwota najwyższa) będzie miała możliwość spędzenia dwóch dni na zgrupowaniu razem z kolarzami, wyciągnięcia jednego z dyrektorów czy zrobienia sobie zdjęcia z zawodnikiem raz na trzy miesiące, oraz otrzyma półroczny zestaw gadżetów. Czy jest to odpowiednia nagroda za wyciągnięcie z kieszeni 12 tysięcy złotych rocznie? Odpowiedź pozostawiamy Państwu.

Na ten moment, zgodnie z oficjalnymi danymi, zbiórkę wsparła jedna osoba. Sam projekt jest jednak warty powodzenia, gdyż pozwoli wielu młodym polskim zawodnikom utrzymać się w zawodowym peletonie. Zapraszamy więc do dołączenia pod poniższym linkiem.

Poprzedni artykułLefevere: „Tokio może być najlepszą szansą Evenepoela na olimpijskie złoto”
Następny artykułNie żyje Edward Borysewicz
Dziennikarz z wykształcenia i pasji. Oprócz kolarstwa kocha żużel, o którym pisze na portalu speedwaynews.pl. W wolnych chwilach bawi się w tłumacza, amatorsko jeździ i do późnych godzin nocnych gra półzawodowo w CS:GO.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments