Fot. BMC Polska

Projekt BMC LABS powiększa się o kolejne miasto! Toruń to kolejny punkt na mapie Polski, który posiada miejsce skrojone na miarę kolarskiej i triathlonowej społeczności.

Po sukcesie salonów BMC LAB Kraków, Wrocław oraz Warszawa do rodziny BMC LABS dołącza Toruń. Jest to potwierdzenie słów CEO firmy Taurus o uruchamianiu kolejnych salonów w ramach projektu BMC LABS w Polsce.

Projekt BMC LABS łączy w sobie szereg zróżnicowanych usług skierowanych dla kolarzy amatorów, ale także profesjonalnych zawodników. BMC Polska wskazuje, że podstawowym założeniem programu BMC LABS jest połączenie rowerów marki BMC Switzerland z usługami najlepszych w Polsce bikefitterów.

„Formuła projektu jest elastyczna. Lista oferowanych usług to nie tylko mający coraz większe znaczenie dla pasjonatów kolarstwa profesjonalny bikefitting, ale też inne formy współpracy w relacji BMC LABS a kolarz. Chodzi m.in. o testy rowerów BMC, konsultacje z fizjoterapeutami, trenerami, zawodowymi kolarzami, a także wspólne treningi kolarskie i triathlonowe”

– mówi Krzysztof Spławski, menedżer ds. sprzedaży i produktów w BMC Polska.

BMC LAB Toruń

Salon funkcjonuje na rynku od 1992r. Przez wiele lat w branży salon Rowery Kwiatkowski zdobył doświadczenie, którym dzieli się z klientami i w profesjonalny sposób pomaga w doborze idealnego roweru.

„Marka Rowery Kwiatkowski to długoletnia tradycja. Jako sklep rowerowy istniejemy już od 1992r. Przywiązujemy dużą uwagę do jakości oferując od zawsze produkty renomowanych marek. Jesteśmy autoryzowanym punktem Shimano Servive Center i świadczymy wszelkie usługi związane z serwisem rowerów. W naszym salonie posiadamy również studio do bikefittingu, gdzie jesteśmy w stanie dobrać rower i dopasować najlepszą pozycję dla kolarza.”

– mówi Paweł Kwiatkowski.

BMC LAB Toruń to miejsce spotkań przy ulicy Szosa Chełmińska 137, a swoją lokalizacją zachęca do wyruszania na kolarskie treningi.

Jak mówi Paweł Kwiatkowski:

„Wokół sklepu skupiamy dużą grupę kolarzy. Organizujemy wspólne treningi szosowe, MTB, a w okresie jesiennym przełajowe. W sezonie zimowym na wirtualnej trasie organizujemy zawody na trenażerach Elite Race.”

Poprzedni artykułTom-Jelte Slagter kończy karierę i zostaje sprzedawcą traktorów
Następny artykułWarszawa: Wzrost ruchu rowerowego o 17,4%, bez kasku aż 75% rowerzystów!
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments