Foto: PhotoGomezSport2019

Irlandzki kolarz odniósł wczoraj zwycięstwo podczas trzeciego odcinka Digital Swiss 5. Jak sam przyznaje nie był to łatwy wyścig.

Nicolas Roche, który reprezentuje Team Sunweb bardzo dobrze prezentuje się w wirtualnej formie wyścigu. Oprócz wczorajszego zwycięstwa zajął drugie miejsce na pierwszym odcinku Digital Swiss 5. Sam Irlandczyk przyznał, że wczorajsza rywalizacja była dla niego dużym wyzwaniem.

To był bardzo, bardzo trudny i intensywny wyścig od samego początku. Musiałem samotnie nadawać tempo, a tuż za mną na podjeździe byli Kwiatkowski, Zakarin i Warbasse. Widziałem, że nie byłem w stanie wypracować sobie dużej różnicy, ale jechałem spokojnie. Podjazd i cały wysiłek były trochę dłuższe niż się spodziewałem, a ostatnie trzy kilometry były absolutnie okropne. Jestem bardzo szczęśliwy, to był dobry wysiłek dla nas i zespołu

– stwierdził 35-letni zawodnik.

Do końca “wirtualnego Tour de Suisse” pozostały jeszcze dwa etapy. Być może na starcie ostatniego z nich ponownie pojawi się na starcie Nicolas Roche i powalczy o kolejne zwycięstwo dla Team Sunweb.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments