Fot. Tomasz Piechal

Niestety napływają do nas bardzo niepokojące informacje. Jak podaje Polska Agencja Prasowa (PAP) spółka CCC bardzo poważnie rozważa wycofanie się ze sponsoringu swoich drużyn sportowych zakontraktowanych na lata 2020-2021.

Jak wiemy branża obuwnicza, w której działa spółka CCC przechodzi obecnie bardzo duże kłopoty z powodu pandemii COVID-19 i zamrożenia gospodarki. Pomimo dużych 80% cięć wynagrodzeń właściciel CCC Dariusz Miłek i cała Rada Nadzorcza spółki rozważa kolejne kroki w kwestii dalszych inwestycji w sport.

Spółka obecnie Szacuje dalsze wydatki gotówkowe … związane z zamknięciem aktywności związanej ze sponsoringiem sportowym, kontraktowanym na lata 2020-2021

– czytamy w artykule opublikowanym na portalu bankier.pl.

Niestety podane informacje mogą oznaczać to, że niebawem spółka CCC wycofa się ze sponsoringu sportowego. Nadal nie wiemy, czy konkretnie chodzi o CCC Team na poziomie World Tour, kontynentalny CCC Development Team, czy też o żeński zespół koszykarski CCC Polkowice. W najgorszym scenariuszu może chodzić o te wszystkie podmioty. Na ten moment musimy uzbroić się w cierpliwość i poczekać na kolejne informacje w tej sprawie.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments