Pierwsza zawodowa grupa kolarska Canyon ZCC, która ściga się w wirtualnym świecie rozpoczyna swoją współpracę z dostawcą napędów CeramicSpeed. 

Założony w styczniu 2019 roku Canyon ZCC jest pierwszym na świecie profesjonalnym zespołem eRacing, konkurującym na wirtualnej platformie treningowo-wyścigowej Zwift. Energooszczędne wózki przerzutki firmy CeramicSpeed, płynnie obracające się suporty i łańcuchy UFO będą wykorzystywane przez 12 zawodniczek i zawodników Canyon ZCC. Martin Banke dyrektor zarządzający CeramicSpeed, w oficjalnym komunikacie prasowym swojego przedsiębiorstwa opowiada o korzyściach z tej współpracy.

To partnerstwo, które naprawdę pasuje do naszych podstawowych wartości. Innowacje stanowią sedno naszej pracy, więc oczywiście dołączyliśmy do Canyon ZCC – zespołu, który stoi na czele zupełnie nowej i niezwykle ekscytującej dyscypliny w kolarstwie. Z niecierpliwością oczekujemy na pomoc ekipie, a ekscytująca scena eRacing jako całość kwitnie

– powiedział dyrektor Banke.

Podobne zdanie ma, również Rhys Howell, czyli kierownik zespołu Canyon ZCC

Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z CeramicSpeed, aby zapewnić naszym zawodnikom możliwie najbardziej wydajny układ napędowy. Nie mogę wymyślić innej dyscypliny w kolarstwie, w której sam układ napędowy odgrywa tak istotną rolę jak w eRacing. Mamy wyjątkową okazję do współpracy z partnerami, którzy są najlepsi w swojej branży i mogą pomóc nam przenieść nas na wyższy poziom; CeramicSpeed ​​idealnie pasuje do tej definicji

– przyznał Howell.

W najbliższych tygodniach należy spodziewać się kolejnych wiadomości od CeramicSpeed na scenie indoor cycling, dzięki znanej na całym świecie platformie Zwift.

Od dziś wszystkie suporty Ceramic Speed są tańsze o 20%. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego (>TUTAJ) lub stacjonarnego – Wczasowa 1, Warszawa.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments