Już w najbliższą niedzielę 12 stycznia odbędzie się 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zagra w niej także Naszosie.pl

Od dziesięciu lat dziennikarze naszego serwisu pracują przy największym i najbardziej prestiżowym polskim wyścigu należącym do cyklu World Tour – Tour de Pologne. Oprócz dostarczania najświeższych informacji, wywiadów i zdjęć rokrocznie przeprowadzamy z tego wydarzenia dwujęzyczną (po polsku i po angielsku) tekstową relację na żywo z każdego etapu, od startu do mety. W ubiegłym roku trafiła ona na oficjalną stronę Tour de Pologne, dzięki czemu dotarła do jeszcze większego grona odbiorców. W 2020 roku oczywiście również nas tam nie zabraknie, a Wy – nasi Czytelnicy – stoicie przed niepowtarzalną okazją pojechania z nami!

Postanowiliśmy wspomóc WOŚP, ale będzie to możliwe tylko wtedy, gdy Czytelnicy Naszosie.pl włączą się do licytacji spędzenia z nami jednego dnia podczas wybranego etapu 77. edycji Tour de Pologne. Przypomnijmy, że tegoroczne zmagania rozpoczną się w Warszawie, a zakończą w Krakowie.

Zabierzemy Was za kulisy wyścigu zarówno przed, jak i po etapie – będziecie mogli porozmawiać z kolarzami, zrobić sobie z nimi zdjęcia czy zdobyć autografy. Następnie wsiądziemy do samochodu, by cały etap przejechać w kolumnie wyścigu. W jego trakcie będziecie mieli nie tylko kolarzy na przysłowiowe wyciągnięcie ręki, ale także zobaczycie, jak wygląda nasza praca przy takim wydarzeniu. Wspaniała atmosfera stworzona przez kibiców stojących przy trasie stanie się Waszym udziałem! A gdy już dotrzemy do mety, ponownie udamy się do strefy przeznaczonej normalnie wyłącznie dla dziennikarzy, gdzie przybijecie piątkę z etapowym zwycięzcą i liderem wyścigu. A może przy okazji wyręczycie nas w kilku obowiązkach? 😉

Serdecznie zapraszamy do licytacji! To doskonała okazja do połączenia przyjemnego z pożytecznym – podglądania naszego narodowego touru przez cały dzień i pomocy ekipie Jurka Owsiaka. Całkowity dochód z aukcji zostanie przekazany bezpośrednio na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Licytacja potrwa do 20 stycznia 2020.

Link do aukcji > TUTAJ

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments