fot. Michał Kapusta / naszosie.pl

Ekipa, którą kieruje Wiesław Ciasnocha dokonała następnego wzmocnienia. Nowym nabytkiem wrocławskiej drużyny jest Damian Sławek.

22-latek to kolejny zawodnik, który starty w kolarstwie torowym łączy z występami na „szosie”. Damian Sławek jest obecnym mistrzem Polski elity na torze w konkurencji omnium. Ma za sobą, również starty w takich torowych imprezach jak zawody Pucharu Świata oraz Igrzyska Europejskie.

Natomiast jeśli chodzi o jego karierę „szosowca” to jego największym dotychczasowym sukcesem jest v-ce mistrzostwo Polski w wyścigu ze startu wspólnego w orlikach przed dwoma laty. Kolarz pochodzący ze Strzelec Krajeńskich ma za sobą, również starty w belgijskim zespole bez kategorii UCI Asfra Racing Team, w którym spędził sezon 2018. 

Wspomniane doświadczenia młodego kolarza z pewnością będą wartością dodaną dla całej ekipy Wibatechu, która wczoraj poinformowała o pozyskaniu kolejnego zawodnika, jakim jest Bartosz Rudyk. Na ten moment wrocławska drużyna ma na swoim pokładzie pięciu zawodników, więc w najbliższym czasie możemy spodziewać się kolejnych informacji na temat wyglądu przyszłorocznego składu zespołu.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments