fot. CCC Team

Grudzień to miesiąc, w którym wiele zespołów prezentuje swoje stroje na przyszły sezon. Dziś dołączyło do nich CCC Team.

Ciężko pisać tutaj o dużych zmianach. Jedyna polska ekipa w World Tourze poszła w ślady kilku innych ekip World Touru (m.in BORA-Hansgrohe i EF Education First) i zdecydowała się jedynie na kosmetyczne zmiany. Efekt oceńcie państwo sami.

Jak widać na środku nowego stroju znów pojawiło się Sprandi – to chyba najpoważniejsza zmiana, jaka zaszła względem poprzedniego sezonu. Inną firmą, która pojawiła się na stroju pomarańczowych jest Cadex – dostawca kół i siodełek, którego marka widnieje po prawej stronie, w okolicach klatki piersiowej.

I to w zasadzie tyle, jeśli chodzi o zmiany. Stroje dalej będą produkowane przez firmę Extendo. Praktycznie niezmieniona pozostanie kolorystyka – znów górna część będzie pomarańczowa, dolna czarna, a pomiędzy nimi będzie płynne przejście.

Jednak to tak naprawdę nie ma dla nas większego znaczenia. Zdecydowanie ważniejsze będzie to, jak ekipa w nieco zmienionych strojach i mocno przemeblowanym składzie, poradzi sobie w najbardziej prestiżowych wyścigach na świecie.