Ekipa Israel Cycling Academy także zdecydowała się na zmiany. Zgodnie z podanymi dziś informacjami, nowy zespół World Tour stworzył nie tylko nowy krój koszulek, ale także delikatnie zmienia nazwę na sezon 2020.

Jak wiadomo już od dobrych kilku tygodni, ekipa Israel Cycling Academy przejmuje licencję Katusha – Alpecin, dzięki czemu w sezonie 2020 będzie częścią elitarnego grona ekip World Tour. Ekipa z bliskiego wschodu poczyniła więc kilka bardzo ciekawych transferów, ściągając takich kolarzy jak Daniel Martin, Andre Greipel, Nils Politt czy James Piccoli. Jak się okazuje, to nie koniec dużych zmian.

Zgodnie z informacjami podawanymi przez ekipę, od stycznia kolarze posiadający ważny kontrakt będą ścigać się pod banderą Israel Start-Up Nation. Na ten moment włodarze teamu nie wydali jeszcze pełnego oświadczenia w tej sprawie. Wszystko jest jednak przesądzone. Co ważne, nieco zmieniły się też kroje koszulek nowego teamu w cyklu World Tour. Choć błękit wciąż będzie widoczny, przewodnim kolorem na koszulkach została biel.

Co warto przypomnieć, dosłownie kilka dni temu izraelska ekipa poinformowała także o zmianie dostawcy sprzętu. W sezonie 2020 Dan Martin i spółka ścigać się będą bowiem na rowerach Factora, a nie jak wcześniej na włoskim sprzęcie De Rosa.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments