fot. Canyon-SRAM

Canyon-SRAM poinformowała, że w sezonie 2020 doświadczone zawodniczki Hannah Barnes i Tiffany Cromwell nadal będą reprezentowały barwy drużyny. 

Hannah Barnes ściga się w barwach drużyny Canyon-SRAM od początku jej istnienia pod auspicjami tego sponsora. W tym czasie zdobyła tytuł mistrzyni Wielkiej Brytanii ze startu wspólnego (2016), etap w Giro Rosa (2017) oraz dwa etapy i klasyfikację generalną Setmana Ciclista Valenciana (2018). Jest także mistrzynią świata w jeździe drużynowej na czas w Innsbrucku – ostatniej „czasówce” ekip w historii współczesnego kolarstwa.

– W 2017 podpisałam trzyletni kontrakt z drużyną i była to łatwa do podjęcia decyzja. Wsparcie, jakim obdarzają nas sponsorzy jest niesamowite i nie mogę się już doczekać kolejnego roku, roku olimpijskiego

– powiedziała Barnes, która podczas wyścigu olimpijskiego w Tokio będzie jedną z kluczowych pomocników Lizzie Deignan.

Tymczasem 31-letnia Tiffany Cromwell jest byłą zwyciężczynią Omloop Het Niewusblad i piątą kolarką MŚ 2014. W ostatnim czasie odgrywa w drużynie rolę kapitana oraz mentorki dla młodszych zawodniczek. Jest uniwersalną zawodniczką z pasją do wyścigów klasycznych.

– Po co zmieniać coś, co jest dobre? Uwielbiam współpracować z tymi dziewczynami, które tworzą świetną grupę. Jestem obdarzona bardzo dobrym wsparciem i cały czas się rozwijam, zarówno na rowerze, jak i poza nim

– dodała Cromwell.

Przypomnijmy, że obie kolarki są koleżankami Polki Katarzyny Niewiadomej.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments