fot. Androni Giocattoli - Sidermec

Gianni Savio wraz z podopiecznymi melduje gotowość do sezonu 2020. Szef zespołu Androni Giocattoli – Sidermec skompletował silny i ambitny skład, który znów namiesza w czołówce.

Od wielu lat ekipa Androni jest prawdziwą wylęgarnią talentów. Pod okiem Gianniego Savio do światowej czołówki trafili m.in. Egan Bernal, Ivan Sosa czy Davide Ballerini, którzy obecnie stanowią o sile swoich zespołów. Niewykluczone, że po sezonie 2020 do World Touru trafią kolejne gwiazdy, wychowane przez wiekowego już Włocha.

W przyszłym roku barw Androni bronić będzie w sumie 23 zawodników, którzy z pewnością niejednokrotnie zaskoczą. Przede wszystkim warto wspomnieć, że do zespołu dołączyło aż 11 kolarzy. Wśród nich są takie gwiazdy młodego pokolenia jak Mattia Bais czy Kevin Colleoni.

Oczywiście sam trzon zespołu także pozostał niezmienny (z małymi wyjątkami), choć z ekipy odeszli Fausto Masnada i Mattia Cattaneo. Ich obowiązki przejmą jednak Kevin Rivera, Manuel Beletti i Simon Pellaud, który także dopiero co dołączył do ekipy.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments