fot. Delco-Marseille

Ekipa Delko Marseille postanowiła porozumieć się z dwoma kolejnymi zawodnikami. Swoje kontrakty przedłużyli Romain Combaud oraz Julien Traireux.

Obaj kolarze są częścią ekipy Delko Marseille od dobrych kilku lat. Jeśli chodzi o Combaud, na jego koncie niestety nie są zapisane żadne triumfy. 28-letni Francuz jest jednak dobrze znany kibicom tego sportu, głównie za sprawą długich i skutecznych ucieczek. Fakt, że długo nie podpisywał on kontraktu z żadnym zespołem był więc dość niespodziewany.

Jeśli chodzi o Traireux, sytuacja wyglądała do tej pory bardzo podobnie. 27-letni kolarz także znany jest głównie z długich odjazdów. W jego przypadku skuteczność jest jednak póki co wyraźnie niższa. Mimo to udało mu się ponownie zyskać zaufanie w oczach włodarzy Delko Marseille.

Co warto wspomnieć, w sezonie 2020 we francuskim zespole jeździć będą też tacy zawodnicy jak Justin Jules, Dusan Rajovic czy Fumiyuki Beppu.

Poprzedni artykułAndroni Giocattoli – Sidermec zamknęło skład na sezon 2020
Następny artykułDariusz Banaszek powraca z drużyną zawodową!
Dziennikarz z wykształcenia i pasji. Oprócz kolarstwa kocha żużel, o którym pisze na portalu speedwaynews.pl. W wolnych chwilach bawi się w tłumacza, amatorsko jeździ i do późnych godzin nocnych gra półzawodowo w CS:GO.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments