WB-Veranclassic-Aqua Protect Pro Continental Team

Ekipa Delko Marseille kontynuuje kompletowanie składu na sezon 2020. Po kilku latach jazdy dla belgijskich teamów, do korzeni postanowił wrócić Justin Jules.

Jules to niespełna 33-letni Francuz, który wielokrotnie pokazywał się z bardzo dobrej strony na wyścigach różnej maści. Przede wszystkim specjalizuje się on jednak w klasykach oraz krótkich wyścigach etapowych, w szczególności rozgrywanych w nieco łatwiejszym terenie.

Doświadczony zawodnik transferem do Delko Marseille wraca na stare śmieci. To właśnie w tym zespole przyszło mu bowiem rozpocząć zawodową karierę w 2011 roku. Teraz jednak Jules będzie w swoim zespole z pewnością jedną z czołowych postaci.

Nowy kontrakt 33-letniego zawodnika będzie obowiązywać do końca sezonu 2020. Wcześniej kontrakty z ekipą Delko Marseille parafowali już Pierre Barbier i Dusan Rajovic.

Poprzedni artykułCummings kończy sezon z powodu kontuzji
Następny artykułLista startowa Kampioenschap van Vlaanderen 2019
Dziennikarz z wykształcenia i pasji. Oprócz kolarstwa kocha żużel, o którym pisze na portalu speedwaynews.pl. W wolnych chwilach bawi się w tłumacza, amatorsko jeździ i do późnych godzin nocnych gra półzawodowo w CS:GO.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments