fot. Vuelta Aragon

Zwycięstwem Justina Julesa (Wallonie-Bruxelles) zakończył się pierwszy etap Vuelta Aragon. Wygrał on po finiszu z kilkunastoosobowej grupy.

Rozpoczęła się 44. edycja wyścigu dookoła Aragonii. Rok temu reaktywowano wyścig po 13 latach przerwy. Wygrał Jaime Roson, który stracił zwycięstwo za stosowanie dopingu. Tym samym zwycięzcą został Javier Moreno, który przystąpił do obrony tytułu. Jedyną grupą World Touru na liście startowej jest Movistar Team.

Pierwszy etap Vuelta Aragon był pagórkowaty. Największą trudnością na trasie była premia górska trzeciej kategorii – Alto de Paniza. Do pokonania było 186 kilometrów z Andorry do Calatayud.

Na początku etapu od peletonu odjechali: Txomin Juaristi (Fundacion Euskadi), William Guzman (Inteja Imca Ridea), Jose Manuel Gutierrez i Mikel Ugarte (Guerciotti-Kiwi Atlantico). Przewaga odjazdu wynosiła nawet ponad 10 minut. Na samotny atak zdecydował się Gutierrez. Dołączył do niego jeszcze Juaristi.

Czołowa dwójka została dogoniona blisko 40 kilometrów przed metą. Od peletonu odjechała kilkunastoosobowa grupa, w której było aż 4 kolarzy Movistaru. Grupa ta utrzymała 40 sekund przewagi nad peletonem i rozegrała walkę o zwycięstwo etapowe.

Na finiszu najszybszy okazał się Justin Jules (Wallonie-Bruxelles). Francuz wyprzedził Thomasa Boudata (Direct Energie) i Eduarda Pradesa (Movistar Team).

Wyniki etapu:

1 JULES, Justin (WALLONIE BRUXELLES) 5:04:59
2 BOUDAT, Thomas (DIRECT ENERGIE) 0:00:00
3 PRADES, Eduard (MOVISTAR TEAM) 0:00:00
4 PUPPIO, Antonio (KOMETA CYCLING TEAM) 0:00:00
5 SHALUNOV, Evgeny (GAZPROM – RUSVELO) 0:00:00
6 GOMEZ, Bryan S. (MANZANA POSTOBON TEAM) 0:00:00
7 GAREL, Adrien (VITAL CONCEPT – B&B HOTELS) 0:00:00
8 CHERNETSKII, Sergei (CAJA RURAL – SEGUROS RGA) 0:00:00
9 EZQUERRA, Jesus (BURGOS – BH) 0:00:00
10 PINTO, Edgar (W52 – FC PORTO) 0:00:00
11 SEPULVEDA, Eduardo (MOVISTAR TEAM) 0:00:00
12 GRIGOREV, Aleksandr (SPORTING – TAVIRA) 0:00:00
13 TAARAMÄE, Rein (DIRECT ENERGIE) 0:00:00
14 ROLLAND, Pierre (VITAL CONCEPT – B&B HOTELS) 0:00:00
15 RUBIO, Diego (BURGOS – BH) 0:00:00
16 ARCAS, Jorge (MOVISTAR TEAM) 0:00:00
17 MOLLY, Kenny (WALLONIE BRUXELLES) 0:00:00
18 WIRTGEN, Tom (WALLONIE BRUXELLES) 0:00:00
19 SOLER, Marc (MOVISTAR TEAM) 0:00:00
20 SPENGLER, Lukas (WALLONIE BRUXELLES) 0:00:08
21 ABERASTURI, Jon (CAJA RURAL – SEGUROS RGA) 0:00:41
22 LOPEZ, Daniel (BURGOS – BH) 0:00:41
23 PORSEV, Alexander (GAZPROM – RUSVELO) 0:00:41
24 JONES, Brenton (DELKO MARSEILLE PROVENCE) 0:00:41
25 MARTINGIL, César (SPORTING – TAVIRA) 0:00:41
26 CHIA, Luis C. (MANZANA POSTOBON TEAM) 0:00:41
27 MANZIN, Lorrenzo (VITAL CONCEPT – B&B HOTELS) 0:00:41
28 MENDONÇA, Luís (RADIO POPULAR – BOAVISTA) 0:00:41
29 MESTRE, Daniel (W52 – FC PORTO) 0:00:41
30 PEÑALVER, Manuel (BURGOS – BH) 0:00:41
31 MARQUE, Alejandro (SPORTING – TAVIRA) 0:00:41
32 SANZ, Enrique (EUSKADI BASQUE COUNTRY – MURIAS) 0:00:41
33 ARANBURU, Jokin (EQUIPO EUSKADI) 0:00:41
34 OSORIO, Juan F. (MANZANA POSTOBON TEAM) 0:00:41
35 SILVA, Rafael (EFAPEL) 0:00:41
36 PAASSCHENS, Mathijs (WALLONIE BRUXELLES) 0:00:41
37 SOTO, Antonio J. (EQUIPO EUSKADI) 0:00:41
38 SERRANO, Gonzalo (CAJA RURAL – SEGUROS RGA) 0:00:41
39 LASTRA, Jonathan (CAJA RURAL – SEGUROS RGA) 0:00:41
40 GODOY, Yonder (INTEJA IMCA – RIDEA DCT) 0:00:41
41 BOL, Jetse (BURGOS – BH) 0:00:41
42 PELUCCHI, Matteo (ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC) 0:00:41
43 MORTIER, Julien (WALLONIE BRUXELLES) 0:00:41
44 REYES, Aldemar (MANZANA POSTOBON TEAM) 0:00:41
45 MESTRE, Ricardo (W52 – FC PORTO) 0:00:41
46 PEYSKENS, Dimitri (WALLONIE BRUXELLES) 0:00:41
47 CUADRADO, Unai (EQUIPO EUSKADI) 0:00:41
48 MARTIN, Gotzon (EQUIPO EUSKADI) 0:00:41
49 NUNES, Hugo (RADIO POPULAR – BOAVISTA) 0:00:41
50 VOROBYEV, Anton (GAZPROM – RUSVELO) 0:00:41
51 MILAN, Diego (INTEJA IMCA – RIDEA DCT) 0:00:41
52 ZHYHUNOU, Dzmitry (EQUIPO EUSKADI) 0:00:41
53 BARCELO, Fernando (EUSKADI BASQUE COUNTRY – MU) 0:00:41
54 CALDEIRA, Samuel (W52 – FC PORTO) 0:00:41
55 CESAR, Gustavo (W52 – FC PORTO) 0:00:41
56 DE BACKER, Bert (VITAL CONCEPT – B&B HOTELS) 0:00:41
57 ÁLVAREZ, Miguel L. (INTEJA IMCA – RIDEA DCT) 0:00:41
58 REIS, Rafael (W52 – FC PORTO) 0:00:41
59 MENDOZA, Omar A. (MANZANA POSTOBON TEAM) 0:00:41
60 MADRAZO, Angel (BURGOS – BH) 0:00:41
61 VALLS, Rafael (MOVISTAR TEAM) 0:00:41
62 FIGUEIREDO, Frederico (SPORTING – TAVIRA) 0:00:41
63 SILVA, Bruno (EFAPEL) 0:00:41
64 MILTIADIS, Andreas (GUERCIOTTI -KIWI ATLANTICO) 0:00:41
65 DE ROSSI, Lucas (DELKO MARSEILLE PROVENCE) 0:00:41
66 ROCHAS, Rémy (DELKO MARSEILLE PROVENCE) 0:00:41
67 GOMEZ, Antonio (RADIO POPULAR – BOAVISTA) 0:00:41
68 KURIYANOV, Stepan (GAZPROM – RUSVELO) 0:00:41
69 MENDES, José (SPORTING – TAVIRA) 0:00:41
70 SPREAFICO, Matteo (ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC) 0:00:41
71 CASIMIRO, Henrique (EFAPEL) 0:00:41
72 RODRIGUES, David (RADIO POPULAR – BOAVISTA) 0:00:41
73 TRUEBA, Alvaro (SPORTING – TAVIRA) 0:00:41
74 OURSELIN, Paul (DIRECT ENERGIE) 0:00:41
75 REYES, Elvys (INTEJA IMCA – RIDEA DCT) 0:00:41
76 NYCH, Artem (GAZPROM – RUSVELO) 0:00:41
77 AMEZQUETA, Julen (CAJA RURAL – SEGUROS RGA) 0:00:41
78 RODRIGUEZ, Cristian (CAJA RURAL – SEGUROS RGA) 0:00:41
79 MORENO, Javier (DELKO MARSEILLE PROVENCE) 0:00:41
80 MOTTIER, Justin (VITAL CONCEPT – B&B HOTELS) 0:00:41
81 ANGULO, Antonio (EFAPEL) 0:00:41
82 BONILLA, Pablo (RADIO POPULAR – BOAVISTA) 0:00:41
83 FERRARI, Fabricio (EFAPEL) 0:00:41
84 RESTREPO, Jhonatan (MANZANA POSTOBON TEAM) 0:00:41
85 CANTON, Isaac (KOMETA CYCLING TEAM) 0:00:41
86 JARAMILLO, Daniel A. (MANZANA POSTOBON TEAM) 0:00:41
87 CABEDO, Oscar (BURGOS – BH) 0:00:41
88 BISOLTI, Alessandro (ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC) 0:00:41
89 NOCENTINI, Rinaldo (SPORTING – TAVIRA) 0:00:41
90 GONZALEZ, Mario (EUSKADI BASQUE COUNTRY – MURIAS) 0:00:41
91 BAGOT, Yoann (VITAL CONCEPT – B&B HOTELS) 0:00:41
92 SEVILLA, Diego P. (KOMETA CYCLING TEAM) 0:00:41
93 CAMACHO, Juan (KOMETA CYCLING TEAM) 0:00:41
94 MALUCELLI, Matteo (CAJA RURAL – SEGUROS RGA) 0:00:41
95 LOPEZ, Juan P. (KOMETA CYCLING TEAM) 0:00:41
96 JUARISTI, Txomin (EQUIPO EUSKADI) 0:00:41
97 FRAPPORTI, Mattia (ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC) 0:00:41
98 OLDANI, Stefano (KOMETA CYCLING TEAM) 0:00:41
99 GENE, Yohann (DIRECT ENERGIE) 0:00:41
100 GUTIERREZ, Jose M. (GUERCIOTTI -KIWI ATLANTICO) 0:00:41
101 SAMITIER, Sergio (EUSKADI BASQUE COUNTRY – MU) 0:00:41
102 SCHMIDT, Fabien (DELKO MARSEILLE PROVENCE) 0:00:41
103 SILVA, Joaquim (W52 – FC PORTO) 0:00:41
104 NEKRASOV, Denis (GAZPROM – RUSVELO) 0:00:41
105 FERNANDEZ, Delio (DELKO MARSEILLE PROVENCE) 0:00:41
106 BENFATTO, Marco (ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC) 0:00:41
107 GUERIN, Alexis (DELKO MARSEILLE PROVENCE) 0:00:41
108 HIVERT, Jonathan (DIRECT ENERGIE) 0:00:41
109 SILVA, Afonso (RADIO POPULAR – BOAVISTA) 0:01:02
110 KOBERNYAK, Evgeny (GAZPROM – RUSVELO) 0:01:07
111 BUSATO, Matteo (ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC) 0:01:53
112 LAMMERTINK, Steven (VITAL CONCEPT – B&B HOTELS) 0:02:12
113 LOPEZ, Diego (EQUIPO EUSKADI) 0:03:20
114 GOMES, Luís (RADIO POPULAR – BOAVISTA) 0:03:35
115 RODRIGUEZ, Sergio (EUSKADI BASQUE COUNTRY – MURIAS) 0:03:51
116 NUÑEZ, Jose C. (GUERCIOTTI -KIWI ATLANTICO) 0:12:00
117 CASTRILLO, Jaime (MOVISTAR TEAM) 0:12:00
118 NAULEAU, Bryan (DIRECT ENERGIE) 0:12:00
119 CARDONA, Julian (ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC) 0:12:00
120 LOPES, Fernando (GUERCIOTTI -KIWI ATLANTICO) 0:12:00
121 UGARTE, Mikel (GUERCIOTTI -KIWI ATLANTICO) 0:12:00
122 NUÑEZ, Adrian S. (INTEJA IMCA – RIDEA DCT) 0:12:00
123 MIHAYLOV, Nikolay (EFAPEL) 0:12:00
124 GUZMÁN, William D. (INTEJA IMCA – RIDEA DCT) 0:12:00
125 JOURNIAUX, Axel (DIRECT ENERGIE) 0:12:00
126 PAULINHO, Sérgio (EFAPEL) 0:12:00
127 UDONDO, Gotzon (EUSKADI BASQUE COUNTRY – MURIAS) 0:12:00
128 LOPEZ-COZAR, Juan A. (EUSKADI BASQUE COUNTRY – MURIAS) 0:12:00
129 JUAREZ, Juan R. (INTEJA IMCA – RIDEA DCT) 0:27:08
DNF RUBIO, Jesus A. (GUERCIOTTI -KIWI ATLANTICO)
DNS GAZZOLI, Michele (KOMETA CYCLING TEAM)
DNS SILVA, Paulo (GUERCIOTTI -KIWI ATLANTICO)

Klasyfikacja generalna:

1 JULES, Justin (WALLONIE BRUXELLES) 5:04:49
2 BOUDAT, Thomas (DIRECT ENERGIE) 0:00:04
3 PRADES, Eduard (MOVISTAR TEAM) 0:00:06
4 PUPPIO, Antonio (KOMETA CYCLING TEAM) 0:00:10
5 SHALUNOV, Evgeny (GAZPROM – RUSVELO) 0:00:10
6 GOMEZ, Bryan S. (MANZANA POSTOBON TEAM) 0:00:10
7 GAREL, Adrien (VITAL CONCEPT – B&B HOTELS) 0:00:10
8 CHERNETSKII, Sergei (CAJA RURAL – SEGUROS RGA) 0:00:10
9 EZQUERRA, Jesus (BURGOS – BH) 0:00:10
10 PINTO, Edgar (W52 – FC PORTO) 0:00:10
11 SEPULVEDA, Eduardo (MOVISTAR TEAM) 0:00:10
12 GRIGOREV, Aleksandr (SPORTING – TAVIRA) 0:00:10
13 TAARAMÄE, Rein (DIRECT ENERGIE) 0:00:10
14 ROLLAND, Pierre (VITAL CONCEPT – B&B HOTELS) 0:00:10
15 RUBIO, Diego (BURGOS – BH) 0:00:10
16 ARCAS, Jorge (MOVISTAR TEAM) 0:00:10
17 MOLLY, Kenny (WALLONIE BRUXELLES) 0:00:10
18 WIRTGEN, Tom (WALLONIE BRUXELLES) 0:00:10
19 SOLER, Marc (MOVISTAR TEAM) 0:00:10
20 SPENGLER, Lukas (WALLONIE BRUXELLES) 0:00:18
21 PEYSKENS, Dimitri (WALLONIE BRUXELLES) 0:00:48
22 JUARISTI, Txomin (EQUIPO EUSKADI) 0:00:48
23 ARANBURU, Jokin (EQUIPO EUSKADI) 0:00:49
24 MADRAZO, Angel (BURGOS – BH) 0:00:50
25 GUTIERREZ, Jose M. (GUERCIOTTI -KIWI ATLANTICO) 0:00:50
26 ABERASTURI, Jon (CAJA RURAL – SEGUROS RGA) 0:00:51
27 LOPEZ, Daniel (BURGOS – BH) 0:00:51
28 PORSEV, Alexander (GAZPROM – RUSVELO) 0:00:51
29 JONES, Brenton (DELKO MARSEILLE PROVENCE) 0:00:51
30 MARTINGIL, César (SPORTING – TAVIRA) 0:00:51
31 CHIA, Luis C. (MANZANA POSTOBON TEAM) 0:00:51
32 MANZIN, Lorrenzo (VITAL CONCEPT – B&B HOTELS) 0:00:51
33 MENDONÇA, Luís (RADIO POPULAR – BOAVISTA) 0:00:51
34 MESTRE, Daniel (W52 – FC PORTO) 0:00:51
35 PEÑALVER, Manuel (BURGOS – BH) 0:00:51
36 MARQUE, Alejandro (SPORTING – TAVIRA) 0:00:51
37 SANZ, Enrique (EUSKADI BASQUE COUNTRY – MURIAS) 0:00:51
38 OSORIO, Juan F. (MANZANA POSTOBON TEAM) 0:00:51
39 SILVA, Rafael (EFAPEL) 0:00:51
40 PAASSCHENS, Mathijs (WALLONIE BRUXELLES) 0:00:51
41 SOTO, Antonio J. (EQUIPO EUSKADI) 0:00:51
42 SERRANO, Gonzalo (CAJA RURAL – SEGUROS RGA) 0:00:51
43 LASTRA, Jonathan (CAJA RURAL – SEGUROS RGA) 0:00:51
44 GODOY, Yonder (INTEJA IMCA – RIDEA DCT) 0:00:51
45 BOL, Jetse (BURGOS – BH) 0:00:51
46 PELUCCHI, Matteo (ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC) 0:00:51
47 MORTIER, Julien (WALLONIE BRUXELLES) 0:00:51
48 REYES, Aldemar (MANZANA POSTOBON TEAM) 0:00:51
49 MESTRE, Ricardo (W52 – FC PORTO) 0:00:51
50 CUADRADO, Unai (EQUIPO EUSKADI) 0:00:51
51 MARTIN, Gotzon (EQUIPO EUSKADI) 0:00:51
52 NUNES, Hugo (RADIO POPULAR – BOAVISTA) 0:00:51
53 VOROBYEV, Anton (GAZPROM – RUSVELO) 0:00:51
54 MILAN, Diego (INTEJA IMCA – RIDEA DCT) 0:00:51
55 ZHYHUNOU, Dzmitry (EQUIPO EUSKADI) 0:00:51
56 BARCELO, Fernando (EUSKADI BASQUE COUNTRY – MU) 0:00:51
57 CALDEIRA, Samuel (W52 – FC PORTO) 0:00:51
58 CESAR, Gustavo (W52 – FC PORTO) 0:00:51
59 DE BACKER, Bert (VITAL CONCEPT – B&B HOTELS) 0:00:51
60 ÁLVAREZ, Miguel L. (INTEJA IMCA – RIDEA DCT) 0:00:51
61 REIS, Rafael (W52 – FC PORTO) 0:00:51
62 MENDOZA, Omar A. (MANZANA POSTOBON TEAM) 0:00:51
63 VALLS, Rafael (MOVISTAR TEAM) 0:00:51
64 FIGUEIREDO, Frederico (SPORTING – TAVIRA) 0:00:51
65 SILVA, Bruno (EFAPEL) 0:00:51
66 MILTIADIS, Andreas (GUERCIOTTI -KIWI ATLANTICO) 0:00:51
67 DE ROSSI, Lucas (DELKO MARSEILLE PROVENCE) 0:00:51
68 ROCHAS, Rémy (DELKO MARSEILLE PROVENCE) 0:00:51
69 GOMEZ, Antonio (RADIO POPULAR – BOAVISTA) 0:00:51
70 KURIYANOV, Stepan (GAZPROM – RUSVELO) 0:00:51
71 MENDES, José (SPORTING – TAVIRA) 0:00:51
72 SPREAFICO, Matteo (ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC) 0:00:51
73 CASIMIRO, Henrique (EFAPEL) 0:00:51
74 RODRIGUES, David (RADIO POPULAR – BOAVISTA) 0:00:51
75 TRUEBA, Alvaro (SPORTING – TAVIRA) 0:00:51
76 OURSELIN, Paul (DIRECT ENERGIE) 0:00:51
77 REYES, Elvys (INTEJA IMCA – RIDEA DCT) 0:00:51
78 NYCH, Artem (GAZPROM – RUSVELO) 0:00:51
79 AMEZQUETA, Julen (CAJA RURAL – SEGUROS RGA) 0:00:51
80 RODRIGUEZ, Cristian (CAJA RURAL – SEGUROS RGA) 0:00:51
81 MORENO, Javier (DELKO MARSEILLE PROVENCE) 0:00:51
82 MOTTIER, Justin (VITAL CONCEPT – B&B HOTELS) 0:00:51
83 ANGULO, Antonio (EFAPEL) 0:00:51
84 BONILLA, Pablo (RADIO POPULAR – BOAVISTA) 0:00:51
85 FERRARI, Fabricio (EFAPEL) 0:00:51
86 RESTREPO, Jhonatan (MANZANA POSTOBON TEAM) 0:00:51
87 CANTON, Isaac (KOMETA CYCLING TEAM) 0:00:51
88 JARAMILLO, Daniel A. (MANZANA POSTOBON TEAM) 0:00:51
89 CABEDO, Oscar (BURGOS – BH) 0:00:51
90 BISOLTI, Alessandro (ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC) 0:00:51
91 NOCENTINI, Rinaldo (SPORTING – TAVIRA) 0:00:51
92 GONZALEZ, Mario (EUSKADI BASQUE COUNTRY – MURIAS) 0:00:51
93 BAGOT, Yoann (VITAL CONCEPT – B&B HOTELS) 0:00:51
94 SEVILLA, Diego P. (KOMETA CYCLING TEAM) 0:00:51
95 CAMACHO, Juan (KOMETA CYCLING TEAM) 0:00:51
96 MALUCELLI, Matteo (CAJA RURAL – SEGUROS RGA) 0:00:51
97 LOPEZ, Juan P. (KOMETA CYCLING TEAM) 0:00:51
98 FRAPPORTI, Mattia (ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC) 0:00:51
99 OLDANI, Stefano (KOMETA CYCLING TEAM) 0:00:51
100 GENE, Yohann (DIRECT ENERGIE) 0:00:51
101 SAMITIER, Sergio (EUSKADI BASQUE COUNTRY – MU) 0:00:51
102 SCHMIDT, Fabien (DELKO MARSEILLE PROVENCE) 0:00:51
103 SILVA, Joaquim (W52 – FC PORTO) 0:00:51
104 NEKRASOV, Denis (GAZPROM – RUSVELO) 0:00:51
105 FERNANDEZ, Delio (DELKO MARSEILLE PROVENCE) 0:00:51
106 BENFATTO, Marco (ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC) 0:00:51
107 GUERIN, Alexis (DELKO MARSEILLE PROVENCE) 0:00:51
108 HIVERT, Jonathan (DIRECT ENERGIE) 0:00:51
109 SILVA, Afonso (RADIO POPULAR – BOAVISTA) 0:01:12
110 KOBERNYAK, Evgeny (GAZPROM – RUSVELO) 0:01:17
111 BUSATO, Matteo (ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC) 0:02:03
112 LAMMERTINK, Steven (VITAL CONCEPT – B&B HOTELS) 0:02:22
113 LOPEZ, Diego (EQUIPO EUSKADI) 0:03:30
114 GOMES, Luís (RADIO POPULAR – BOAVISTA) 0:03:45
115 RODRIGUEZ, Sergio (EUSKADI BASQUE COUNTRY – MURIAS) 0:04:01
116 GUZMÁN, William D. (INTEJA IMCA – RIDEA DCT) 0:12:08
117 NUÑEZ, Jose C. (GUERCIOTTI -KIWI ATLANTICO) 0:12:10
118 CASTRILLO, Jaime (MOVISTAR TEAM) 0:12:10
119 NAULEAU, Bryan (DIRECT ENERGIE) 0:12:10
120 CARDONA, Julian (ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC) 0:12:10
121 LOPES, Fernando (GUERCIOTTI -KIWI ATLANTICO) 0:12:10
122 UGARTE, Mikel (GUERCIOTTI -KIWI ATLANTICO) 0:12:10
123 NUÑEZ, Adrian S. (INTEJA IMCA – RIDEA DCT) 0:12:10
124 MIHAYLOV, Nikolay (EFAPEL) 0:12:10
125 JOURNIAUX, Axel (DIRECT ENERGIE) 0:12:10
126 PAULINHO, Sérgio (EFAPEL) 0:12:10
127 UDONDO, Gotzon (EUSKADI BASQUE COUNTRY – MURIAS) 0:12:10
128 LOPEZ-COZAR, Juan A. (EUSKADI BASQUE COUNTRY – MURIAS) 0:12:10
129 JUAREZ, Juan R. (INTEJA IMCA – RIDEA DCT) 0:27:18