fot. Trek - Segafredo

Niestety kolejne zdarzenie drogowe z udziałem znanej zawodniczki miało miejsce we Włoszech. Tym razem padło na Letizię Paternoster, która będzie musiała pauzować przez 30 kolejnych dni.

Ciesząca się niezwykłą popularnością 20-letnia zawodniczka Trek – Segafredo w ostatnich tygodniach bardzo skutecznie ładowała baterie przed sezonem 2020. Świadczy o tym choćby fakt, że brała ona udział jako modelka w różnych sesjach zdjęciowych. Niestety 22 listopada okazał się być dniem, który zupełnie rozbije jej plany.

Zgodnie z informacjami podawanymi przez włoskie media, jedna z najbardziej utalentowanych gwiazd młodego pokolenia jeździła dziś rowerem miejskim po swojej rodzinnej miejscowości. Niestety, na jednym z rond nierozważny kierowca (tłumaczący się obecnością zawodniczki w “martwej strefie”) dość mocno w nią uderzył, co wręcz musiało zakończyć się nieprzyjemną kontuzją.

Szczęście w nieszczęściu jest takie, że Włoszka dość szybko będzie w stanie wrócić do pełnego funkcjonowania. Według lekarzy, leczenie pękniętego nadgarstka oraz licznych otarć i siniaków powinno zająć maksymalnie 30 dni.