fot. Astana

Kolejny z ważnych zawodników zostaje w ekipie Astany. Tym razem padło na Laurensa De Vreese, specjalistę od wyścigów jednodniowych i solidnego uciekiniera.

De Vreese jest częścią ekipy Astana od 2015 roku. W międzyczasie dał się poznać przede wszystkim jako solidny specjalista od wyścigów jednodniowych, bardzo dobrze spełniający się w roli pomocnika. Czasem jednak można go też znaleźć w silnej ucieczce, która do samego końca walczy o etapowy czy wyścigowy sukces.

Po pięciu latach spędzonych w zespole wciąż czerpię radość z pomagania naszym liderom. Czuję się tu jak w wielkiej rodzinie. Naprawdę z każdym mam świetne relacje, zaczynając od zawodników, na obsłudze i dyrektorach kończąc. Jestem niezwykle zmotywowany i nie mogę się już doczekać sezonu 2020. Przygotowania trwają, a ja odliczam dni do pierwszego, grudniowego zgrupowania

– powiedział De Vreese.

Nowy kontrakt Belga obowiązywał będzie do końca sezonu 2020. Można się jednak spodziewać, że po dobrze wykonanej pracy na różnych imprezach, zostanie on przedłużony co najmniej o kolejny rok.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments