Fot. Jochen Haar / Scott Sports

Marzy Ci się kariera kolarza zawodowego? Chciałbyś wystartować w jednej z oficjalnych imprez UCI? Jest na to szansa! Wystarczy… wysłać maila i czekać na odzew ze strony jednej z drużyn światowego peletonu.

Od dosłownie kilku tygodni w światowym peletonie obecna jest drużyna ProCyclingStats.com, stworzona przez ludzi opiekujących się największą stroną internetową z wynikami i statystykami dotyczącymi zawodowego ścigania. PCS Team, po bogatym w medialny szum starcie w Tour de Singkarak, najprawdopodobniej otrzyma zaproszenie na Vuelta a Costa Rica.

Wyścig w Ameryce Środkowej odbędzie się w dniach 16-25 grudnia. Oznacza to, że zawodnicy w nim startujący nie spędzą świąt Bożego Narodzenia w domach. Życie prosa jest jednak pełne wyrzeczeń.

Co najważniejsze, ekipa PCS poszukuje zawodników, którzy byliby zainteresowani startem w kostarykańskiej imprezie. W sumie na starcie może pojawić się siedmiu zawodników. Jeśli chcesz spróbować swoich sił, wyślij maila na adres info@procyclingstats.com. Może to właśnie twoja szansa?

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments