fot. Michał Kapusta / naszosie.pl

Tomasz Marczyński wraz z sześcioma belgijskimi kolarzami znalazł się w składzie Lotto Soudal na Tre Valli Varesine. Dla polskiego kolarza będzie to pierwszy start w tym wyścigu

Po Vuelta a Espana w tym sezonie Marczyński miał startować jeszcze w Gree-Tour of Guangxi. Jednak przed chińskim wyścigiem pojawi się jeszcze we Włoszech. Polak jest jedynym kolarzem spoza Belgii w składzie Lotto Soudal na Tre Valli Varesine. Będzie to debiut Tomasza Marczyńskiego w tym klasyku. “Maniek” wystartuje we włoskim wyścigu tuż po zorganizowanym przez siebie “Wyścigu”.

Z kolarzy Lotto Soudal w Tre Valli Varesine startował jedynie Sander Armee. Dla pozostałych kolarzy będzie to debiut. Liderami grupy będą Tim Wellens i Tiesj Benoot. Obydwaj bardzo dobrze prezentowali się w ostatnich wyścigach. Benoot zajął 2. miejsce w Bretagne Classic, ale nie wystartował na mistrzostwach świata.

Skład Lotto Soudal na Tre Valli Varesine 2019: Tomasz Marczyński, Sander Armee, Tiesj Benoot, Remy Mertz, Brent van Moer, Jelle Vanendert, Tim Wellens.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments