fot. Michał Kapusta / naszosie.pl

Już w sobotę kolarze staną na starcie jednego z najciekawszych klasyków w sezonie – Strade Bianche. Jednym z uczestników będzie Michał Gołaś, który wystąpi w barwach Team Sky.

Podobnie jak w poprzednich latach, ekipa Sky będzie chciała się liczyć w rozgrywce podczas włoskiej jednodniówki. Tym samym nie dziwi fakt, że „Niebiańscy” wysyłają do Toskanii bardzo mocny skład.

Liderem zespołu, według wszystkich wskazań, ma być Gianni Moscon. Wciąż młody zawodnik pokazał już, że w podobnych wyścigach czuje się bardzo dobrze, co może udowodnić w sobotę. Jego głównymi przybocznymi mają być Owain Doull, który w ostatnim czasie zaliczył bardzo dobry start w Kuurne-Bruksela-Kuurne, oraz… Geraint Thomas.

Co najbardziej cieszy polskich kibiców, w stawce nie zabraknie także reprezentanta naszego kraju. W koszulce Team Sky zobaczymy bowiem Michała Gołasia, dla którego będzie to drugi wyścig w sezonie.

Skład Team Sky na Strade Bianche 2019: Leonardo Basso, Owain Doull, Michal Golas, Gianni Moscon, Salvatore Puccio, Diego Rosa and Geraint Thomas.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments